Skocz do zawartości
mateo1111

Zachowaj ROOT [Przy upgrade z V10* do V20*]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam podobny problem, adb mam zainstalowany, w systemie wykrywa mój telefon gdy wpisze w cmd adb devices. Jednak gdy odpalę step0 lub step1 pliki nie są kopiowane, tak jakby adb nie miało dodanych ustawień w SuperSU, tworzy się tylko katalog rootkit

http://i.imgur.com/NAa6Et9.png

Edytowane przez Ponury0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to się ma do skryptu zmieniającego karty pamieci. Czy mogę od razu przystępować do poradnika z pierwszego postu?

Jeżeli tak to jest oczywiste że znowu będzie tak jak na początku że karta wewnętrzną będzie miała 2.3 gb.

Obecnie mam 10c play root z wymienionymi pamieciami poprzez skrypt.

Wysłane z mojego LG-P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon nie chce wejśc w recovery mode, raz na kilka prób wchodzi na ułamek sekundy i od razu się wyłącza, a tak to włącza się do loga lg i się wyłącza i tak w kółko, jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
suszpl

za którymś z kolei razem poszło, zmieniałem porty usb i przy którymś zainstalowały sie sterowniki i można było wrzucic roota. ufff, tak swoją drogą, zmiencie w pierwszym posice, bo ja przynajmniej tak rozumiem, za na podłączonym kablu trzymamy vol up + home + power, ale wtedy sie nie uruchamia recovery a sie chwile laduje z logiem lg i sie wylacza, odlaczenie kabla dopiero powoduje uruchomienie recovery i wtedy podłączenie kabla :P ale generalnie wielkie dzieki i leci browar :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak odpale recovery mode na wyłączonym telefonie to przy podłączeniu pod usb telefon się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MTok

[/color]A jak nie zrobie na koncu FC to cos sie stanie?

Edytowane przez MTok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
spamer
Ja również mam podobny problem, adb mam zainstalowany, w systemie wykrywa mój telefon gdy wpisze w cmd adb devices. Jednak gdy odpalę step0 lub step1 pliki nie są kopiowane, tak jakby adb nie miało dodanych ustawień w SuperSU, tworzy się tylko katalog rootkit

http://i.imgur.com/NAa6Et9.png

Zainstaluj z google play busy box free, potem uruchom SuperSU chodz raz. Potem odpal step0 powinno spytac o przyznanie roota w tel, lub pojawic sie co innego ze ma przyznane uprawnienia ( jak bedzie 2 to znaczy ze wczesniej mu nadales prawa roota) potem odpal step1. Potem sprawdz czy masz pliki w rootkit.

Jak nie zadziala, wgraj od nowa roota, zaktualizuj SuperSU i uruchom z menu w tel, wgraj busy box i odpal step0 a potem step1

PS. Nie trzeba robic factory reset, ale moze potem tel swirowac i jak wgrasz co potrzebujesz bedzie cielo mulilo albo co innego i wtedy sam zrobisz by odzyskac plynnosc androida... a moze nie zeswiruje system? Ja wolalem zrobic, wgrac apki i sie niemartwic ze bede musial robic za tydzien format gdy juz tak meczylem sie ustawiajac go pod siebie.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktos komu udało się zachowac roota na v20b wrzuci czysty backup z cwm i wtedy kazdy kto ma problem wgra sobie przez cwm zrootowanego JB.

Wysłano z LG-P760 z użyciem Tapatalk

Edytowane przez erikt65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiesiu

Ja juz o backup 2 razy prosilem zero chetnych :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
spamer

Żeby zrobić backup i oddać publicznie trza go wyczyścić z kont haseł profilu google dużo robienia by był kastratem wolnym od prywatnych danych. Ale kto wie może uda mi się i dam w dziale romy.

PS. recorvery na androidzie 4.1.2 mi nie działa wiec nie pomogę

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez spamer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi