Skocz do zawartości
mateo1111

Zachowaj ROOT [Przy upgrade z V10* do V20*]

Rekomendowane odpowiedzi

kiesiu

Byloby fajnie nie wiedzialem ze tyle z tym roboty ;] trzebaby odrazu bpo instalacji romu backup zrobikc zeby nie bylo kont itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie wystarczy zrobic go po hard resecie?

Wysłano z LG-P760 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spamer

Zawsze mozna zrobic kopie swego romu zrobic hard reset zrobic kopie czystego, dac go ludziom i przywrucic dawniej swoj. Ale mi cos recorvery nie startuje, a tak juz bym sie poswiecil he he...

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych co mają problem z telefonami z play, żeby ta metoda zadziałała trzeba mieć zrotowany rom od play. A jak się zatnie R&D to należy jeszcze raz spróbować wgrać rom tylko bez Clear phone Sowtwer Registry. U mnie poszło za drugim razem :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi telefon wisi na logo i dalej się nie włącza co zrobić wgałem step1 step2 potem soft v20b i wisi. co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

step0 potem step1, nigdzie nie jest napisane o step 2, potem step3 i step4, CZYTAC CZYTAC ZROZUMIALE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

myslalem ze ci chodzi o pliki ktore odpalasz, a pytanie z innej beczki

jak mam zgrac plik lghome z folderu system/app zeby komputer go widzial? wrzucam na karte pamieci, na pamiec telefonu i podlaczam kablem to go nie widzi, nadaje uprawnienia 777 czy tam r/wm jak zwal tak zwal, i ciagle tego pliku nie widac, na v10x nie bylo tego problemu, dla przykladu motyw biz sie zgral bez problemu, ale nie o ten plik mi chodzi, probowalem total commanderem i root explorerem i w jednym i drugim to samo...

---------- Post dołączono o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

po wyjeciu karty i podłączeniu do kompa poprzez czytnik kart juz widzi skopiowane na karte, ale nie widzi mi sie ciagle kopiowanie takich rzeczy przy wylaczanym telefonie... jakis pomysl jak to rozwiazac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W koncu udalo mi sie. Jest JB i root. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstaluj z google play busy box free, potem uruchom SuperSU chodz raz. Potem odpal step0 powinno spytac o przyznanie roota w tel, lub pojawic sie co innego ze ma przyznane uprawnienia ( jak bedzie 2 to znaczy ze wczesniej mu nadales prawa roota) potem odpal step1. Potem sprawdz czy masz pliki w rootkit.

Jak nie zadziala, wgraj od nowa roota, zaktualizuj SuperSU i uruchom z menu w tel, wgraj busy box i odpal step0 a potem step1

PS. Nie trzeba robic factory reset, ale moze potem tel swirowac i jak wgrasz co potrzebujesz bedzie cielo mulilo albo co innego i wtedy sam zrobisz by odzyskac plynnosc androida... a moze nie zeswiruje system? Ja wolalem zrobic, wgrac apki i sie niemartwic ze bede musial robic za tydzien format gdy juz tak meczylem sie ustawiajac go pod siebie.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Zaktualizowałem SuperSu i teraz prosi mnie o uwierzytelnienie, jednak mimo to nie kopiuje potrzebnych plików do data/rootkit, mimo, że podczas działania step1.bat na telefonie wyświetlane jest przyznawanie uprawnień, dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi