Skocz do zawartości
mateo1111

Zachowaj ROOT [Przy upgrade z V10* do V20*]

Rekomendowane odpowiedzi

Jee wkońcu się udało tyle że w recovery wszedłem volume up home power i potem dopiero wpiełem kabel co do superuser musicie zaktualizować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neots

Po upgrade do v20B i utrzymanym root, mam problem z SuperSU. Po włączeniu wyskakuje info, że "Binaria SU muszą być zaktualizowane", przy kontynuacji wyskakuje niepowodzenie istalacji. Problem jest również z instalacją BeatsAudio, także nie chcą się zainstalować. Miał Ktoś podobne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    twny
    kurde, mam poważny problem. Telefon stoi na S/W Upgrade... nie działa kombinacja na factory reset, jak puszczam wgrywanie to zrywa połączenie na 15%. Poradźcie coś proszę

w kdz nie zaznaczaj opcji "Clear phone Software update Registry" przed wybraniem języka polskiego. puść jeszcze raz proces instalowania i pojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl
    Po upgrade do v20B i utrzymanym root, mam problem z SuperSU. Po włączeniu wyskakuje info, że "Binaria SU muszą być zaktualizowane", przy kontynuacji wyskakuje niepowodzenie istalacji. Problem jest również z instalacją BeatsAudio, także nie chcą się zainstalować. Miał Ktoś podobne problemy?

przy robieniu roota musiales cos zrobic nie tak, instalowales bussybox?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neots

Tak, bussybox był zainstalowany.

Przed zainstalowanie JB, wszystko było OK. Po upgrade niestety coś wywaliło >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za późno się zorientowałem że da się zachować root przy upgrade do JB, myślicie że na dniach pojawi się sposób na root v20b? Nie chce mi się wracać do poprzednich wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu może się pojawi, ale teraz nikt nawet nie szuka żadnego sposobu, bo mamy możliwość odblokowania bootloadera (a co za tym idzie - prosty sposób na root)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Za późno się zorientowałem że da się zachować root przy upgrade do JB, myślicie że na dniach pojawi się sposób na root v20b? Nie chce mi się wracać do poprzednich wersji.

Możesz zastosować metodę znaną z softu 10H :Dhttp://forum.android.com.pl/f764/sposa-b-na-v10h-i-20b-z-rootem-264609/index6.html#post2275712

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

coś poknociłem i mam v20b bez roota -chce spróbować jeszcze raz wiec czy muszę teraz wgrać znowu jakąś wersje softa v10 przez KDZ i próbować znowu metodą opisana w tutku czy jest inny sposób??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy instalacji Binaria SU musisz w superuse starym przyznać prawa roota SuperSU i będzie działać. Też tak mjałem jak chciałem wymienić superuser na supersu. Dopiero jak supersu zainstaluje binaria su można odinstalować superuser.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi