Skocz do zawartości
mateo1111

[OFFICIAL][4.2.2 / 4.3] CyanogenMod 10.1 / 10.2

Rekomendowane odpowiedzi

maxver

@UP Które bugi u Ciebie nie występuja albo jakie występują?

Oo widze że już dzisiejszy update jest cm-10.1-20130316-NIGHTLY-p760.zip ale jeszcze nie ma changeloga. Który build masz zainstalowany?

Te bugi ktore ja wymieniłem występowały w cm-10.1-20130314-NIGHTLY-p760.zip.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver
    Co to za pliki na tej stronie: https://github.com/CyanogenMod/android_device_lge_p760 ??

Jest dziek na oryginalnych słuchawkach czy na żadnych go nie ma ?

ROM cyanogenmoda po zainstalowaniu i wypisanę są kiedy były zmiany(np. bugfix lub inne usprawnienia) i jakie one były w danym czasie (po danym update) na danym pliku/folderze. Można przeczytać też co było zmienione w kodzie danego pliku. - To jest bardziej dla developerów myślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XQS

Na githubie stare info, bo ostatnia wersją tam jest sprzed 2 dni, a codziennie wychodzi nowa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywałem dzisiejszą. Niby nfc się wyłącza,ale fonnie wchodzi chyba w deep sleep. Za szybko się odblokowuje. Nie miałem czasu sprawdzać dokładnie,słuchawki nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

A jak podczas rozmowy? Przycisk home wzbudza telefon do ekranu blokowania? Po podlaczeniu telefonu do komputera mozesz przegladac karte SD? pliki/zdjecia itp tam zawarte? Jak za szybko sie odblokowywuje?

@XQS Tak no najwidoczniej nie miał czasu tego zaktualizować, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do odblokowywania to wyczułem jak się odblokowuje podczas pracy,a jak podczas deep sleep,nie chcialo mi się cpu spy pobierać. HOME nie podświetla niestety. Rozmowy nie sprawdziłem bo wypadło mi to z głowy,wgrałem tylko do sprawdzenia jak chodzi interfejs.

Edit: Karta działała, zgrałem screeny na pc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na githubie stare info, bo ostatnia wersją tam jest sprzed 2 dni, a codziennie wychodzi nowa wersja.

Bo to dotyczy specyficznych rzeczy dla naszego urządzenia (android_device_lge_p760), jeżeli się nie mylę.

Autor mógł nie wprowadzić żadnych zmian dla naszego urządzenia, jedynie zaktualizować sam "CyanogenMod" (mówiąc w wielkim uproszczeniu :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbl485

Wrzuciłem na chwilę co by sprawdzić echo. Przegadałem 30 minut, echa nie stwierdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Mozliwe że naprawili. Ja przy pierwszej rozmowie miałem echo. W nastepnej już w ogole dzwieków nie było. Ani z głośnika ani do mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi