Skocz do zawartości
Ferm

Wyłączanie połączenia internetowego w I5800

Rekomendowane odpowiedzi

pool80

Dzis podpisałem kontynuacje umowy w Erze Rodzina 40 i mam za 5 pln 100mb na miesiąc przez 6 cykli. potem znowu moge tak samo.

Witam i pozdrawiam.

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mam za 5 pln 10mb
    masz 100mb raczej + nielimitowany net po skonczeniu pakietu za darmo. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej miec te min 100mb miesiecznie(przy zalozenu ze nie korzystasz z np google map) ogolnie do biezacych spraw 100mb daje rade no a reszte mozna zalatwic routerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Sorry 100mb. Przez tą słuchawkę ostatnio śpię po 4h. Dopytywałem sie kilkukrotnie dziewczynę w Erze i cały czas potwierdzała że na 24miesiące bede miał ten net po 5 pln. A Toggle data fajnie smigała ale rano jak chciałem włączyć net po nocy to pomogło dopiero przestartowanie fąna.

ps. Jak przekroczę 100MB nic nie płace ale transfer spada do 16kb/s . Jak pytałem w pleju to nowe taryfy u nich też tak mają. Dobrze, bo niechcący nie dobije się rachunku..

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Zgodnie z sugestią w tym poście zainstalowałem sobie Toggle data widget i teraz net mam rozłączony i włączam kiedy chcę ale MMS nie dochodzą. Na stronie jest napisane żeby stworzyć oddzielny profil dla mms (co też uczynilem) ale dallej nie mogę pobierać MMSów. Mam Fon w Erze - jakieś propozycje?? Może coś pokaszaniłem w ustawieniach mms??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Mnie Toggle data po włączeniu nie włączał internetu. Obecnie korzystam z SMODA. Niestety nie ma on przepuszczania mms.

Może coś pochrzaniłes w nastawach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ustawilem wartosci domyslne a dalej nie moge odbierac mmsow. Wysylac moge wiec dalej nie wiem

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Napisz jak masz poustawiane ustawienia/komunikacja/sieci telefonii kom/nazwy pkt dostępu/ Era mms. Porównam z moimi.

---------- Post dołączono o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Wejdź jeszcze w aplikacje wiadomości/ ustawienia/ czy masz tam zahaczony autom. pobieranie wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o pomoc. Mam od niedawna I5800 i już zdążył mi nabić rachunek na 30 zł. Karta jest z Play, a aparat byl kupowany w Plusie. Czy możecie mi doradzić jaki programik zainstalować, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

APN droid- znajdziesz w markecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi