Skocz do zawartości
Ferm

Wyłączanie połączenia internetowego w I5800

Rekomendowane odpowiedzi

Jurras

Można utworzyć osobny APN tylko do MMSów. Wtedy nie ma problemu z ich blokowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kanet
    Smoda tak samo blokuje wysyłanie MMSów - nie ma opcji nie blokowania. Lepiej działa Toggle Data Widget - blokuje Erę i ma opcję puszczania MMSów

używałem smody używam toggle i zauważyłem, że Toggle częściej wycina kompletnie neta, tzn. po włączeniu ciągle nie ma, i trzeba restartować telefon by znowu zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jurras
    używałem smody używam toggle i zauważyłem, że Toggle częściej wycina kompletnie neta, tzn. po włączeniu ciągle nie ma, i trzeba restartować telefon by znowu zadziałało.

Ja używam "APNonoff widget" i również się to zdarza - wystarczy jednak przełączyć na chwilę w tryb samolotowy. Po przywróceniu sieci internet działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cos takiego zdarzyło mi się tylko raz ale po jakichś kombinacjach z instalowaniem jakiegoś softu czy czegoś tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoboD

Nie wiem czy akuat to będzie rozwiązaniem problemu (chodzi o restart przy braku netu), ale można przed wykonaniem resetu zobaczyć jak wygląda typ APN i ewentualnie ustawić go na Internet + MMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duo

siemanko a co mi poradzicie mam kartę plus a telefonik jest z ery, który programik zainstalować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam ToggleData, działa w Erze w 100%. MMSy przychodzą bez problemu. Nie wiem czy trzeba restartować tel aby odzyskać neta z sieci, bo jak na razie nie był mi potrzebny. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Liseek

Podepnę się do tematu ...

Zainstalowałem z Media Toggle Data Widget i ... nie mogę tego cholerstwa znaleźć.

Jak powtórnie chciałem zainstalować, pokazuje, że jest zainstalowany - tylko gdzie ?

W aplikacjach nie ma ikonki ani nazwy podobnego pliku. Poprzez menażera też nie moge aplikacji zlokalizować.

W zarządzaniu aplikacjami mogę odinstalować - ale chcę zobaczyć gdzie jest ta aplikacja - gdzieś się w końcu zainstalowała.

Internet zablokowałem przez Apandroid - zainstalowałem - co było zrobić i zmianę nazwy apn dla pewności -[ jestem w plusie]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoboD
    Zainstalowałem z Media Toggle Data Widget i ... nie mogę tego cholerstwa znaleźć.

Aplikacja jest w formie widżetu. Tapnij na ekran, przytrzymaj palec i z menu wybierz Widżety. Tam znajdziesz Toogle Data

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi