Skocz do zawartości
Ferm

Wyłączanie połączenia internetowego w I5800

Rekomendowane odpowiedzi

RoboD
    Si ;) u mnie na pulpicie koło tego wisi jeszcze widget 3g watchdog, co by wiedzieć kiedy sie limit kończy

A jednostki danych dobrze ci zlicza? Bo np. u mnie na Erze, używanie tego narzędzia nie dawało wyników zgodnych z taryfikacją operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Panowie i ewentualnie Panie. Zabawę z telefonem czas zacząć. Do rad z całą pewnością się zastosuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czemol
    A jednostki danych dobrze ci zlicza? Bo np. u mnie na Erze, używanie tego narzędzia nie dawało wyników zgodnych z taryfikacją operatora.

Mi przy pakiecie 300 MB w Erze, różnica w danych naliczonych przez operatora to jakieś niecałe 10-15 MB więc orientacyjnie można się opierać na tych wskazaniach. Nie jest źle i jestem zadowolony z 3g watchdog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie 3g watchdog też całkiem dobrze liczy, przykład z dzisiaj:

8063982 B (wg Ery to są KB hehe, ktoś ma tam ewidentny problem z jednostkami) czyli 7.69041 MB a Watchdog pokazuje 7,77 MB. Próbowalem też net billing, jakiś tam counter jeszcze ale każdy pokazuje co innego :) najbliżej prawdy jest watchdog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hebann

A ja mam nadal problem z moim i5800.Miałem wcześniej APNdroida źle działał nie puszczał mmsów i net nie wracał po włączeniu, teraz mam Toggle Data i dalej net nie wraca po właczeniu go w programie.Czy zna ktos jakiś SKUTECZY sposób nato aby po prostu można było naciskać włącz neta i jest naciskam wyłącz i niema a nie jakieś kombinowanie z resetowaniem fona albo trybem samolotowym bo nie poto kupiłem taki telefon żeby bawić sie w kombinowanie a niestety pakiety w mojej taryfie nie są duże.Mam telefon wzięty z Ery ale karte używam z Orange i z Orange mam też wszystkie APNy napewno poprawnie skonfigurowane bo ustawiałem wg. strony Orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bieluu

Ściągnij sobie APNSwitch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam WAS jako nowy śledzik.

Proszę o info bo szukałem APNSwitch w markecie, ale nie znalazłem.

Czy wystarczy że wyszukam Android Market np.w google i to już będzie to , czy jest to jakieś inne miejsce.

Wiem , że pytanie jest z serii przedszkolnych ale nie znalazłem tej aplikacji i nie wiem czy dobrze szukam ? To jest Free ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki ,

Akurat tu nie zaglądałem .

Wczoraj uruchomiłem telefon i niestety już jestem 500 kb do tyłu :)

Dziś będzie instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hebann

dzięki bieluu APNSwitch jako jedyny działa tak jak chciałem i jak powinien i przepuszcza mmsy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi