Skocz do zawartości
Ferm

Wyłączanie połączenia internetowego w I5800

Rekomendowane odpowiedzi

Czy MMS y przepuszcza to nie wiem, ale działa jak należy z WIFI i to jest dla mnie najważniejsze. Kasa uratowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Toggle data też dobra aplikacja prosty widget i wszystko przełączamy na nim i również przepuszcza mms'y

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do blokowania internetu w ERA/Heyah polecam Toggle Data ;). Można to bez problemów pobrać z netu i później przez USB. Tylko że ja mam wersję nie w formie widgeta, tylko jako aplikacja. Ale w każdym razie działa:).

A co do internetu w tel. Ja mam Heyah i w tej chwili mam oferte pakietową, w której internet jest zdecydowanie za drogi

(40gr za 100KB o ile dobrze pamiętam), zastanawiam się nad taryfą Nova Heyah, gdzie mam w standardzie, bez żadnych pakietów, 100KB za 2gr.

Co o tym myślicie? Myślałem też nad zmianą na Play bo tam też mają ciekawe pakiety internetowe, ale z drugiej strony nie chce mi się bawić w przenoszenie numerów itp. itd. więc raczej wolał bym zostać w Heyah ;).

Ma ktoś może tą taryfe Nova Heyah?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heyah moze jest drozszy od Play ale zdecydowanie wiekszy zasieg i lepsza stsabilnosc polaczenia. Wcentrum Wawy na karcie play internet 1 Gb gadudroid non stop sie rozlaczal az do mojego maxymalnego wkrw...wrocilem wtedy do Heyaha i koszty nie byly duze do 30zl na net miesiecznie ale bez YT i zasysania duzych plikow. Polecam raczej flat rate w Erze, za 9 zl jest 100mb a potem darmowy net bez limuty za to z ograniczona predkoscia do 16 kbps. Do www, gg i poczty daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja narazie zostaje w heyah ;), dałem sobie tą taryfe Nova Heyah, zainstalowałem jeszcze Opere i włączyłem w niej funkcję "Opera Turbo". Ja nie korzystam nie wiadomo ile więc ta opcja myślę że mi wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Czy da się zablokować połączenie sieciowe tylko dla określonychprogramów np. dla przeglądarki i mmsów tylko udostęopnić a reszta zablokować. Chodzi mi o model SGS ale to prawie ten sam interes co I5800. Ma ktoś jakieś pomysły albo programy? Bo nie chcę mieć smartphone'a do internetu bez dostępu do niego( z połączenia z sieci 3G ). Nie wszędzie jest zasięg Wi-Fi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dysza

Tylko dla przeglądarki internetowej, ale nie dla innych programów ciągnących net?

Nie spotkałem się z czymś takim, i nie sądzę, by istniało. Może ktoś ma lepsze informacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można zainstalować firewall. Po prostu wybierasz które programy mają mieć zablokowany net i tyle ;)

A dokładnego programu to Ci nie podam, bo nie korzystałem z takich rzeczy. Ale nawet pierwszy z... marketu zapewne będzie dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arka

Dostałam galaxy i5800 jako telefon służbowy w PLUSIE. Mam problem ponieważ łaczy się z netem kiedy chce, a widać to po rachunku... Mam problem... Telefon ma mi służyć tylko do dzwonienia i wysyłania smsós.

Pomóżcie mi krok po kroku wyłączyć interenet w tym telefonie... Od zawsze miałam nokię i samsung dla mnie to porażka...

please...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedz masz pare postow wyzej ale skoro to telefon sluzbowy to zablokuj polaczenia z siecia u operatora. Zostanie ci sms i dzwonienie, nie wiem czy mms beda dzialac. To dla ciebie bedzie najprostsze a krok po kroku zrobi za ciebie pracownik plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi