Skocz do zawartości
to22ek

Instalacja romów na HTC Wildfire S 2012[UPDATE: 31-05-2013]

Rekomendowane odpowiedzi

to22ek

Witam jak wszyscy wiemy na nasze WFS wyszło poprawione recovery i kernel, i został stworzony rom kompatybilny z naszym telefonem. Jednak ja chcac zainstalować inne romy z xda napotkałem pewien problem one nadal nie działają. Próbowałem osobno dogrywać ten poprawiony kernel ale skończyło sie to ze telefon wisi na logu beats audio z cm9.1 alpha 9. Czy ktoś ma taki sam problem czy to tylko u mnie tak jest?? Prosze o pomoc i konkretne odpowiedzi

Jak nie będzie żadnego rozwiązania zostaje powrót do stock-a.

WAŻNE Tutaj sprawdzisz czy posiadasz HTC Wildfire S z 2012r [Tutorial] How to identify your WFS's SN - xda-developers

Hi,

I wanted to show you how to identify your WFS's serial number. Just for fun, but it's useful if you wanna know if you have a 2012 WFS.

You can find your SN behind your battery, on your WFS's box and in settings...

HT - made in Taiwan

SH - made in China

the next number is the year (e.g. 2 stands for 2012, 1 for 2011..)

the next one the month (1-C(=12))

and the last one is the day.

1=1 and Z=31 (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, A, B, C, D, E, F, G, H, J, K, L, M, N, P, R, S, T, V, W, X, Y, Z).

Let's say our SN starts with HT26M.. then we have a WFS that's made in Taiwan on the 21.10.2012

If there are any questions, don't hestitate to get in touch with me.

U mnie jest: HT158TR............

Kernele do HTC Wildfire S 2012:

Kernel do Androida Ice Cream Sandwich: cm9.1_kernel_wfs2012 - Download - 4shared - t m

Kernel do Androida Jelly Bean: android4_kernel_wfs2012.signed - Download - 4shared - t m

Niedziałające Romy:

[ROM]Based of CM9|A2SD|ODEX|ICS 4.0.4|Stable|Fast|beats audio|Highly Customizable|WFS - xda-developers

[ROM] [iCS/JB] Speed Droid Totally Renewed! - xda-developers

[ROM][4.1.2] Paranoid Android 2.99 UPLOADED Fixed Camera,Video Playback 28-03-13 - xda-developers------------ u mnie wisi na bootanimacji i nic wiecej

Działające Romy:

Testowane na moim HTC Wildfire S

[ROM]PACman Fusion[PA][AOKP][CM][DEVELOPMENT PAUSED] - xda-developers

[ROM]{Crossfire_JB} BASED ON JB 4.1.2 || FAST || || SMOOTH || [11-03-2013] - xda-developers

[ROM][JB/ICS] Sense 5 look-and-feel [uPDATED: 23-03-2013][bUGFREE][sTABLE] - xda-developers

{ROM}[JELLY KING v2.0]Gsm wildfireS 2012 compatible{Autobrightness fixed][20-02-2013] - xda-developers

[ROM][WIP]A Jelly Style CM7...NOT A THEME!!!![WORKING][sUPERFAST][sCREENSHOTS ADDED] - xda-developers----- wyszła wersja na nasze WFS jednak nie testowałem jeszcze

[ROM][iCS][ODEX/DEODEX]{Crossfire_ICS_v3.0}BASED ON CM9.1 [uPDATED :14-03-2013] - xda-developers-------niby działa ale po zainstalowaniu włącza mi sie bootloader

[ROM][WIP]JellyBAM 4.1.0 [marvel/marvelc][ADDED MARVELC SUPPORT] - xda-developers

[ROM][MARVEL][4.0.4] Android Open Kang Project [AOKP][FAST][sTABLE][WORKING WFS2012] - xda-developers

[ROM][AROMA][JB]Nameless CM10[bUGFREE][sTABLE][sMOOTH][uPDATED: 26-03-2013] - xda-developers

[ROM][sMOOTH AND FAST][CM10-tweaked]JellyFish[uPDATED-15.04.13] - xda-developers

[PORT]CaveFire[CM9 BUGFREE][uPDATED: 09.04.13][MARVELC SUPPORT] - xda-developers

[ROM][JB][CNA/AOKP] LiquidBean | not another port | reuploaded fixed settins+cam/vid - xda-developers

[ROM][sMOOTH AND FAST][CM10-tweaked]JellyFish[uPDATED-15.04.13] - xda-developers

[ROM][AROMA][JB]Marvellous CM10[bUGFREE][sTABLE][sMOOTH][uPDATED: 14-04-2013][CM10] - xda-developers

[ROM][JB][WIP][insane] Official Farrago! for Wildfire S by Team Farrago - xda-developers

Romy do przetestowania:

[DEV][ROM]Sense 4 Port[initial Release] - xda-developers

[ROM][iCS]Xperiance-Wildfire v1.0[Xperia z][27.4.2013] - xda-developers

[ROM][4.2.2]EnviroROM[V4] - xda-developers

[Rom][AROMA][Marvelllous-AOKP][4.2.2][beta V1.1][30-5-13] - xda-developers

[ROM] MAY-28-13 | ICySNAP v2.0 | ICS 4.0.4 | LGE 3.1 UI | - xda-developers

[ROM] [4.2.2] [uNOFFICIAL] CyanogenMod 10.1 [by OWL PROJECT] [Marvel] [27.05.2013] - xda-developers

[ROM][4.2.2][AROMA] Marvellous CM10.1 [27-05-2013] - xda-developers

Jeśli ktoś ma inne warte uwagi romy proszę dodawać linki w postach a zostaną dodane do wątku

Edytowane przez to22ek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akidsk

Super że temat został przeniesiony ale, myślę że osoby które będą chciały wgrać jakiś rom dalej będą się męczyć nie wiedząc o tym co trzeba zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to22ek

Też tak myślę ale może ktoś pomyśli i przeczyta to. Prosiłbym o przyklejenie tego wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie jakieś romy oparte na GB działające na '12WFS

Mi na CM 10 nie działa gps a jego bardzo potrzebuje, a każda próba wgrania romu gb kończy się na braku plików na /sytem

@Edit mam S-OFF i unlock z HTC Dev naraz

Edytowane przez Polska_WTF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to22ek

Polska_WTF

Wszystkie romy oparte o stock działają na naszych WFS-ach z 2012

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki, czyli muszę coś znaleźć.

Ew, jakbyś dał jakiegoś linka

Na moim DZ jest o wiele łatwiej :_:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to22ek

Proszę bardzo [ROM] ★ WildChild v3.3 ★ [August 21st] - xda-developers sam z tego romu wcześniej korzystałem i byłem zadowaolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to22ek

Wyszła kompatybilna z naszym telefonem wersja romu crossfire ics ale jednak po zainstalowaniu kernela odpala sie bootloader. Ktoś tez ma taki problem???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak sprawdzić czy mój wildfire s jest z 2012r? przy wersji jądra znajduje się ta informacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to22ek

nitro12345 kupiłeś ten telefon jako nowy czy uzywke??? Na karcie gwarancyjnej masz date zakupu. A jak nie to spytaj kogos innego bo nie mam pojecia gdzie to sprawdzić. Zresztą jak zainstalujesz jakiegoś cm-a i ci nie wystartuje to bedziesz miał odpowiedź czy masz telefon z 2012 r

Pozdrawiam to22ek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi