Skocz do zawartości
to22ek

Instalacja romów na HTC Wildfire S 2012[UPDATE: 31-05-2013]

Rekomendowane odpowiedzi

to22ek

nitro12345 Tutaj masz podane jak sprawdzić czy masz HTC Wildfire S z 2012r [Tutorial] How to identify your WFS's SN - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to22ek

Ma ktoś troszkę wolnego czasu?? Jeśli tak to proszę o przetestowanie 4 ostatnich romów z mojego wątku. Mi brakuje czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QCoo

Potrzebuję ROMu w wersji lite do mojego HTC Wildfire s. Chciałbym aby telefon mniej zamulał. Niepotrzebne mi gadżety i zbędne aplikacje. Na chwilę obecna używam oryginalnego romu 2.3.5, (i jeszcze brandowanego), który mi bardzo nie odpowiada. Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć odnośnie androida 4.0 do HTC Wildfire S po sprawdzeniu daty jest wyprodukowany na Tajwanie na 24.4.2011 ktoś tam udostępnia z kolegów i pytanie czy ktoś testował to na takim typie tel i czy są jakieś błędy. Aktualnie nie wiem czy tel jest odblokowany ale pewnie na sieci znajdę jakiegoś tutka, zależałoby mi bardziej na jakimś sprawdzonym ROM-ie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pyniek

Ma ktoś troszkę wolnego czasu?? Jeśli tak to proszę o przetestowanie 4 ostatnich romów z mojego wątku. Mi brakuje czasu

Spełnię każdą Twoją prośbę, ale najpierw musisz mi pomóc co począć w moim nieszczęściu.

Moja sytuacja wygląda jak na 2 pierwszych zdjęciach.

Zdjęcie 3 przedstawia sytuację, w której telefon przestaje współpracować. Nie ma znaczenia czy wybiorę wipe czy install, telefon raczy mnie tym kapelusikiem i tyle. Nic się nie dzieje nawet przez kilkadziesiąt minut. Dodam, że to jedyne recovery, które w ogóle zechciało się odpalić. Z bootloaderem poszło mi jak ze splunięciem - bułka z masłem ;) Później zaczęły się schody z recovery, a teraz ta sytuacja.

Próbuję obecnie walczyć z "S-OFF" i stworzyć GoldCard, ale podejrzewam, że niewiele to zmieni.

Z góry dzięki za podjęcie tematu ;)

post-148360-0-95133600-1452535665_thumb.jpg

post-148360-0-75084500-1452535667_thumb.jpg

post-148360-0-54419700-1452535669_thumb.jpg

Edytowane przez kiler73
    Grafikę wstawiamy w znacznik spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

"Próbuję obecnie walczyć z "S-OFF" i stworzyć GoldCard, ale podejrzewam, że niewiele to zmieni."

Walczyłem z tym przez tydzień z hakiem i poległem. Bootloadera odblokowałem bez problemów stroną HTC, ale S-ON z cholerę nie mogłem ruszyć. Serwis w moim miasteczku po tygodniu trzymania telefonu, powiedział "że się nie da" i oddał telefon mamrocząc coś o niestabilnej pamięci... grrr... Z innego źródła dowiedziałem się, że chyba przy pomocy darmowych narzędzi to niemożliwe. W końcu nie wytrzymałem i znalazłem serwis, który mi to zrobił bez problemu, szybko i dość tanio = 29zł + przesyłka (Usługa HTC S-OFF/SIMLOCK Trwało to z przesyłką w obie strony 4 dni.

Edytowane przez kiler73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi