Skocz do zawartości
XQS

Aokp jb mr1

Rekomendowane odpowiedzi

noexde
    Różni się czymś od cyanogen moda 10.1?

Sent from my LG-P760 using Tapatalk

wszystkie tego typu ROMy beda zawierac bugi z CM w wiekszym lub mniejszym stopniu zawsze tak jest, a dlatego ze sa 'budowane/oparte' wlasnie na CM i innych zrodlach czy tez karnelach jak kto tam woli :P

Miałem na myśli dodatkowe funkcje ROMu których CM nie zawiera a nie bugi.

Aaa jaki ja zakrecony, widocznie nie chodzilo mi o Ciebie, at Twoj post ani chyba nikogo bo nikt nie pytal jak widac chyba sam sobie na to odpowiedzialem ;d ....

Aa no rozni zapewne odpowiednimi ustawieniami konfiguracji wygladu lub ma dodatkowe mniejsze funkcje, nie wiem jak ten ale kiedys z tego typu ROMie mozna bylo sobie wl pasek nawigacyjny 'klawiszy' dotykowych znanych z czystego androida :,p

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez noexde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Miałem na myśli dodatkowe funkcje ROMu których CM nie zawiera a nie bugi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apropo echa które słyszymy po naszej stronie to mam je na stocku jb wiec to niekoniecznie musi być kwestia tego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Ja echa na stockowym JB nie mam. Mi echo nie przeszkadza bardziej przeszkadza mi to że nikt mnie nie slyszy ani ja nikogo nie slysze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbl485

Obdzwoniłem całą rodzinę. Nikt nie miał echa i wszyscy słyszeli mnie wyraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Wszystko sprawne oprócz OC (no i echo ludzie maja gdy do mnie mówią). Gdy próbuje robić OC tym sposobem co byl na ICS i JB z modulami pod 4.2.2 wywala błędem. http://i.imgur.com/fNNfBli.png

Na CM10 i PACMAN ROMie oc działa.

Moduły są tutaj: http://forum.android.com.pl/f764/podkrecenie-overclocking-lg-l9-jellybean-4-1-a-278047/index8.html#post2288142

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie największy bug to cichy głośnik,tylko na to czekam,tak rom świetny. Dzwonek jak i muzyka bardzo cicha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

@UP

Ja posiadam build z wczoraj. (aokp_p760_unofficial_Mar-19-13) I u mnie normalnie muzyka na głośniku jak i na słuchawkach gra. Wręcz jest głośniej niż na JB a jakość równie dobra. Mam tez moda dr.dre i tez dziala. Jeśli chcesz aby głośnik grał jeszcze głośniej to sciągnij aplikacje Equalizer i niskie tony daj na -9(te na maxa po lewej) a wysokie mialem na +3. Głośność znacząco się zwiekszyła na głośniku robiłem to na ICS. A teraz ciagle te romy testuje ze nie mam kiedy te wszystkie aplikacje poinstalować.

Na tym romie działa również zamiana Pamięć wew <-> SD card. Ale jeszcze nie jest to dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze właśnie na nowym romie gra cicho głośnik,tak jak na cm u mnie. Słuchawki bardzo głośno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Próbowałes wgrywać audiofixa przez Cwm? Może on być pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi