Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

chaosmedia

Shoutbox programistów - dyskusje o programowaniu, Androidzie i Google Play

Rekomendowane odpowiedzi

KuaQ

Cześć mam takie moze dosc banalne pytanie. Chciałem założyć konto developera google aby umieścić swoje aplikacje w sklepie jednak przy próbie zapłaty 25$ moja karta zostaje odrzucona - z banku(karta masterard, PKO) dostałem informacje, że zabezpieczenia wymagają aby przy każdym zakupie przy pomocy karty wymagny jest kod cvv2 - google o to prosi tylko przy dodawaniu karty.

Kartę dodalem do Konta google już jakiś Czas temu, zakupilem aplikacje wszystko wydawało sie być ok aż do dzis.. Znacie jakiś sposób aby zapłacić te 25$ bez tworzenia nowego konta z nową karta w innym banku?

Wysłane z mojego D10CF przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, niedawno zauważyłem że ktoś dał mojej aplikacji jedną gwiazdkę i napisał że ma wirusa co oczywiście jest nieprawdą (można to wywnioskować nawet po uprawnieniach aplikacji) jest to dla mnie dość znaczący problem zważywszy że moja gra nie ma za dużo komentarzy. Jest jakiś sposób aby pozbyć się nieprawdziwych opinii? Kliknąłem niby że spam, jak doradza sam Google ale nie wiem czy to zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    senega

Odpowiadaj pod takimi komentarzami, proś o doprecyzowanie problemu. Jeśli Ty odpowiesz, to kolejny użytkownik czytając zarzut i widząc Twoją odpowiedź może się tak bardzo nie wystraszy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meeki
    Witajcie. Pewnie każdy z was dostał wiadomośc w Konsoli Programisty o wypełnienie ankiety. 
    Co wybraliście, albo co powinienem wybrać przy działalności jednoosobowej ?
    Wybierz typ swojej firmy: *
    Firmy z rynku regulowanego (firmy publiczne notowane na giełdzie papierów wartościowych)
    Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    Zarejestrowane organizacje charytatywne
    Kluby i stowarzyszenia
    Niezarejestrowane organizacje charytatywne, władze kościelne i miejsca kultu religijnego
    Zarejestrowane miejsca kultu religijnego/kościoły
    Firma bez osobowości prawnej (osoba fizyczna)
    Zarejestrowane spółki cywilne (należy pamiętać, że wymagane jest dostarczenie kopii umowy spółki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, chciał bym napisać aplikację treningową, w temacie w którym jestem kompletnie zielony.

Zastanawiam się jak wygląda ze strony praw autorskich, wykonanie aplikacji na podstawie planu treningowego i wiedzy z książki, lub strony internetowej?

Miał ktoś z tym doświadczenie?  Albo jeśli coś takiego by nie przeszło, to ile mógł by zażyczyć sobie "ekspert" za konsultację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba dosyć płynna kwestia - myślę, że nie powinieneś wykorzystywać gotowych kawałków kodu, ale pewne metodologie są względnie uniwersalne - trzeba ich się gdzieś nauczyć. A nie wie ktoś, kiedy będzie następny webinar Codete? Ostatnio mieli z project delivery i był fajny, dali sporo konkretnych wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi