Skocz do zawartości
XQS

Odblokowanie Bootloadera + CWM + ROOT (TYLKO JellyBean)

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie zależy też od usterki .. jeśli wyślesz fona bo ci oprogramowanie szwankuje to raczej na 100% sprawdza co tam na grzebałeś .. ale jeżeli naprawa dotyczmy np wymiany głośnika czy tam wypalonych pikseli na ekranie to raczej nie będą się w to zagłębiać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie gwarancja przepada. Nawet gdybyś miał kurz wyświetlaczem to mogą odmówić naprawy, chociaż nie ma to nic wspólnego z ingerencja w soft. Praktyka na szczęście mówi co innego ;-) Ja w Sensation miałem s-off, wysłałem do naprawy i nie było problemów. Wysyłając SGS II byłem jeszcze bardziej bezczelny bo wysłałem z miuiem hehe. Tez oczywiście nie było problemów. Przecież za każdy naprawiony telefon oni maja kasę. Gdyby tak każdy telefon sprawdzili to okazało by się ze 90% musieliby odesłać... a na chleb trzeba zarobić prawda ;-)

Podstawa to wgranie przez kdz swojego oryginalnego fabrycznego romu i to wszystko, można wysyłać... I modlić się żeby nie trafiło się na serwisanta który chleba ma za dużo ;-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie Galaxego S rootowalem w podobny sposob i potem dalem tylko przywracanie do fabrycznych zeby nakladki wygladu zniknely a root byl dalej i gwarancje przyjeli xD Dobra olewam to. Root juz zrobilem ta metoda i all ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4mios

Wiadomość podczas odblokowywania wyraźnie mówi, że można stracić gwarancję a nie, że się ją traci (you may lose), czyli zależy od usterki. I tak ostateczne słowo będzie miał technik, który przyjmie telefon do naprawy. Osobiście wysyłałem odblokowanego htc one v (straszne dziadostwo swoją drogą) bo mi trzeszczało na słuchawkach i przyjęli bez problemu choć to mogło podpadać pod usterkę na sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

jestem w CWM biore nastepnie choose zip from external sdcard nastepnie mam folder UPDATE-SuperSU-v1.25 wchode w niego nastepnie sa kolejne foldery i nie znajduje zadnego pliku zip do instalacji... co jest grane ? pobralem wszystkie pliki z pierwszego postu tego tutorialu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może rozpakowałeś zipa po ściągnięciu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie rozpakowałem zipa na kompie i wrzuciłem pliki na tel.... wszystko przebiegło bez problemu teraz :) Jeszcze jedno pytanie. Czy po całej tej procedurze mam tel zresetować do ustawień fabrycznych czy jakieś inne opcje w CWM mam nacisnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo tego zipa sie nie rozpakowuje :P wrzucasz na telefon od razu pobrany plik zip.. nie musisz przywracać do fabrycznych . tylko restart fona i nic więcej . w cwm dajesz reboot system

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... Rozpakowales tego zipa i zainstalowales z poziomu recovery? Tego zipa się nie rozpakowuje;-) Nawet z poziomu recovery masz wyraźnie napisane install ZIP...

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki śliczne za pomoc :) wszystko gra i buczy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi