Skocz do zawartości
Kolos28

[Dyskusja ogólna] Różnice między stockowym ICS a JB w naszych Jotkach

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Witam Wszystkich,

Z racji, że temat jest gorący i w różnych wątkach, działach pojawiają się tego typu dyskusję, które prowadzą do bałaganu na forum, postanowiłem założyć osobny temat, gdzie będziemy mogli poruszać wszystkie kwestie związane z tymi softami. W tym wątku, możemy zadawać pytania na nortujące Nas problemy itp.

Możemy zamieszczać filmiki porównawcze, które ukazują działanie softu, w różnych sytuacjach itp.

Jedna podstawowa zasada, nie powielamy pytań, które były już zadane ;)

Edytowane przez meegi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działający głośnik rozmów - miałem ten sam problem i tak samo restart pomógł. Ale było to drażniące ^^

Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja dzisiaj miałem parę problemów, które zadecydowały o tym, że własnie powróciłem do ICS.

-duuży problem z przewijaniem w galerii zdjęć, pomógł restart telefonu. (co jakiś czas to występuje)

- po podłączeniu słuchawek grał na głośniku, że nie wspomnę o słabej jakości.

- 2 razy nie działał mi głośnik od rozmów (pomógł restart)

nie grales wczesniej w ramozerne gry,jak tak to sie nie dziw ze system ubil nawet procesy odpoewiedzialne za dzialanie roznych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matss

Ja jak narazie nie mam problemów z JB.

I powiem wam że dźwięk na słuchawkach(Sony MDR-Q140) jest lepszy jak w ICS ;)

Co mnie pozytywnie zaskoczyło ;)

Jak sie sprawuje na dłuższy dystans czy bede miał jakieś problemy to napisze później bo mam go od 30 min ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bb

U mnie również żadne błędy nie występują. Jeśli chodzi o dźwięk w słuchawkach to wydaje mi się lepszy niż w ICSie :)

Trochę denerwują mnie procenty przy baterii - z jednej strony przydatne, ale z drugiej stałem się uczulony na uciekające wartości.. :P Przez to daje to uczucie szybkiego rozładowywania, mimo iż telefon działa jak przy ICSie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dlaczego jest tak,że u każdego działa to inaczej? Ten sam telefon i rom a jest różnie. Tego nie rozumiem.

wyklepano z XPERII JOT tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matss

Jeśli chodzi o dźwięk to duże znaczenie mają słuchawki..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ryba3
    Notatka od Moderatora: Kolos28
    wykrzyk.png Nie cytujemy poprzedzającego postu

Jeśli chodzi o dźwięk to duże znaczenie mają słuchawki..

Jakość słuchawek się popsuła po aktualizacji do jb? Czy nowy soft wybrał ileś modeli, które będą dobrze grały? ::/

To dlaczego jest tak,że u każdego działa to inaczej? Ten sam telefon i rom a jest różnie. Tego nie rozumiem.

Tak jest z linuxem. Mam z nim do czynienia na co dzień od kilku lat. Przykład z życia wzięty: Mam dwa komputery z zupełnie różnym hardwarem, różnymi wersjami kernela (3.2 i 3.5), tą samą wersją systemu - na obu nie działa gimp 2.8.x przez "naruszenie ochrony pamięci" (poważny problem). Na laptopie z tą samą wersją systemu i kernelem 3.5, gimp 2.8.x działa bez zarzutu - tak jak u wielu innych osób korzystających z tej wersji gimpa i tego systemu. Tak po prostu jest. Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś mógłby nagrać jakiś filmik jak pod JB działa J-tka? bo jestem bardzo ciekawy zmian i czy warto zmieniać z ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    whsK

Gdybym miał statyw do Samsung Galaxy Camera to spoczko, nie licz na zmiany w wyglądzie bo wynoszą one ok. 5%.

Edytowane przez whsK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi