Skocz do zawartości
Kolos28

[Dyskusja ogólna] Różnice między stockowym ICS a JB w naszych Jotkach

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Ja miałem brand z PLUS, flashtool wgrałem niebrandowaną wersję czyli CE w wersji .28, zaktualizowałem PC Companion do wersji 7.5 i tym samym programem do JB. Wszystkie zabiegi robiłem na czystym, nie zaśmieconym systemie ;)

Nie mam żadnych błędów itp. Wszystko chodzi lepiej niż na ICS ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok.. tak jak pisałam już w innym poście-pomimo obaw, nie mogłam się powstrzymać i zaktualizowałam telefon do JB. Na razie krótko go mam, ale co zdążyłam zaobserwować: Rzeczywiście telefon chodzi płynniej. Mam zainstalowanego Swype i na ICS lekko zamulał, teraz o dziwo ładnie śmiga!

Ktoś już to wcześniej zauważył: włączenie klawisza Home trwa trochę dłużej w ICS.

Następna sprawa- nie wiem czy tylko u mnie to występuje czy u wszystkich- uszczypnięcie ekranu nie działa, nie ma tego omówienia pulpitów.

I na tę chwilę ostatnie: po wejściu w Aplikacje, nie widzę ile miejsca mam w poszczególnych sekcjach takich jak pobrane czy w pamięci wewnętrznej. Tylko procesy działające wyświetlają się poprawnie.

post-175528-1425571992277_thumb.png

post-175528-1425571992309_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I na tę chwilę ostatnie: po wejściu w Aplikacje, nie widzę ile miejsca mam w poszczególnych sekcjach takich jak pobrane czy w pamięci wewnętrznej. Tylko procesy działające wyświetlają się poprawnie.

i tu nie kumam twojej wypowiedzi,bo screeny co niby przedstawiaja;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie widzisz,że nie wyświetla się ile mb jest używanych? Nie ma całych wartości tylko jest ucięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolezanko obroc sobie ekran w landscape i wszystko masz dokladnie odczytane;)

a po 2 do sprawdzenia wolnego miejsca masz zakladke pamiec;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w poziomie działa, ale jakoś mnie to uwiera,że w pionie nie :P W ICS było elegancko i tak i tak :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak to juz jest ze jedne zmiany sie podobaja a inne nie.nie ma produktu bez wad.

dla mnie w jb pogorszylo sie zarzadzanie ramem,odnosze wrazenie ze system wiecej go zjada i ma problemy z jego uwalnianiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Wy też tak macie po aktualizacji - ustawiam dźwięk na sms, ale dodatkowo włączają sie wibracje i nie mogę wyłączyć. W ustawieniach mam odznaczone wibracje podczas dzwonienia, ale mimo to przy smsach nadal wibruje :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DżiPi

Migotka-sprawdz w ustawieniach wiadomosci;)-jest tam opcja ustawien wibracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki DżiPi! A ja się tyle głowiłam, jak to rozwiązać! Ahh gdzie ta prostota z 3310 :E lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi