Skocz do zawartości
Kolos28

[Dyskusja ogólna] Różnice między stockowym ICS a JB w naszych Jotkach

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

@up

ale to u Ciebie u mnie jest inaczej. Zawsze po wgraniu systemu, przy pierwszym uruchomieniu mam ok 170MB wolnego RAM, po ponownym uruchomieniu telefonu mam już 190 a po wywaleniu zbędnych apek (u mnie około 40) mam 210MB wolnego RAM. I nie pisz "nie ma mowy" jak tak u Ciebie wygląda sprawa! Co innego jak bym pisał, że kupiłem Jotkę z dual core to mógłbyś w ten sposób napisać bo takim stwierdzeniem dajesz mi odczuć że ja kłamie :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle że też mam pozamrazanych kilkanaście apek i nie osiagam nawet zblizonego wyniku.żeby to bym sam z takim zarządzaniem ramu ale pisali już o tym inni a tylko jest twój przypadek gdzie wolny ram stale utrzymuje się na wysokim poziomie.więc takie spostrzezenia nasuwają się same.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Dostaliście na XJ właśnie jb. mam pytanie czy zmieniła wam się nakładka systemowa, chociażby taka jak jest w XV czy w nowej Zetce. Czy nadal jest tak jaka była w dotychczasowej XJ ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    House.

Taka sama jak w ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh... to cienko... bo jak dodadzą do XP taką to zmieniam odrazu... dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja dziewczyna ma taki problem, że znikają jej dość często zdjęcia z albumu i muzyka z walkmana, musi od montować kartę SD, następnie zamontować. Po tym za parę minut wszystko sie pojawia, ale jest to dość uciążliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Zauważyłem, że po aktualizacji do JB nie ma zapętlenia dzwonka...

Wiecie jak sobie z tym poradzić?, bo łatwo przeoczyć połączenie przychodzące...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie - brak zapętlania dzwonka + 2x krótka wibracja przy powiadomieniach -,-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam was. Ze strachem w sercu aktualizowałem telefon do JB po czytaniu waszych postów. Mam brand PLUSA. O dziwo tylko jedna rzecz sprawiła mi problem (nawet jest osobny temat na tym forum). Czyli po instalacji 6/13 programów które miałem przeniesione do pamięci podręcznej po prostu się nie wczytało. W ICS też mi się to zdarzało po wyłączeniu telefonu/resecie. Ale zawsze po 10 minutach wszystko wracało do normy. Ale poza tym nie zauważyłem, żeby zjadał więcej baterii (ba! trzyma dużo lepiej niż ICS). Nie przycina się i nie ma lagów. Działa tak samo a nawet lepiej moim zdaniem. Barwy są jak najbardziej w porządku (porównywałem ekran przed i po aktualizacji z HTC ONE X).

Problemów z walkmenem nie spotkałem (bo go nie używam), polecam użyć sobie Google Music ;).

Więc podsumowując. JB jest dużo lepszy od ICS ale pewnie niektórym może się przydarzyć ten sam psikus co mi i stracicie cenne savy z Angry Birds ;) po aktualizacji.

Edytowane przez Kolos28
    Twój post bardziej się tutaj nadaję ponieważ tam piszemy tylko o nieprawidłowościach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+nowy, ładniejszy pasek powiadomień

+swype działa trochę płynniej

-usunęło mi kilka gier

-tylko 100mb wolnej pamieci ram (na ICS miałem 190-200)

-już 2 razy przez 2 dni zmienił mi się dzwonek

-o wiele trudniej zrobić roota niż na ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi