Skocz do zawartości
klawesyn

Ponowna instalacja 2.1 poprzez PC LG Suite

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy istnieje możliwość ponownej instalacji softu 2.1 oficjalnym sposobem. Normalnie PC Suite krzyczy, że mam aktualną wersję i nie ma potrzeby aktualizacji. Czy nikt tam nie pomyślał, że może użytkownik chcieć przeinstalować system bez uciekania się do KDZetów itp? Wie ktoś z was czy da się to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radier

Jak coś spaprałeś to zrób hard reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hard reset przywróci pliki z system/app, które usunąłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hash

Nie przywroci. Masz pretensje do LG, ze nie ma mozliwosci wgrania przez PC Suite softu na nowo, ale przeciez nie ma tez mozliwosci usuniecia nic z /system/app ;) No chyba, ze ingerowales w soft (root). LG nie zezwala na takie rzeczy wiec przy normalnym uzytkowaniu wystarczy hard-reset, a jesli kombinujesz to KDZ lub lg-utils.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie przywroci. Masz pretensje do LG, ze nie ma mozliwosci wgrania przez PC Suite softu na nowo, ale przeciez nie ma tez mozliwosci usuniecia nic z /system/app ;) No chyba, ze ingerowales w soft (root). LG nie zezwala na takie rzeczy wiec przy normalnym uzytkowaniu wystarczy hard-reset, a jesli kombinujesz to KDZ lub lg-utils.

Ha, no ingerowałem, nie da się ukryć :). W zasadzie to wszystko hula prawidłowo, mogę z tym żyć, po prostu wywaliłem ciut za dużo jeśli chodzi o o plikacje związane z zegarem/budzikiem, bo teraz budzik nie chce się odpalić poprzez inne aplikacje (np. Sense Clock), a tylko i wyłącznie poprzez dedykowaną ikonę. Podobnie mam z niektórymi pogodynkami - nie podpinają się pod zegary. Mówi się trudno, z KDZ nie będę kombinować, nie mam doświadczenia a dalej ryzykować nie chcę. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Sory ze tu ale nie chce zaśmiecać forum.

Wyskakuje mi komunikat "Przepraszamy! Proces......został niespodziewanie zatrzymany..." To znacie pewnie już bardzo dobrze. Aktualizowałam telefon i takie coś mi teraz wyskakuje.

Co mam zrobić?

Zaznaczam że nie mam o tym ZIELONEGO POJĘCIA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Temat wyczerpany. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x