Skocz do zawartości
kriz2000

Routery współpracujące ze swiftem

Rekomendowane odpowiedzi

hash

[...]a ten tp link hash to nie jest adsl chyba ze na zla wersje patrzylem

Fakt, masz racje nei zwrocilem uwagi, ze szukasz adsl. On ma wejscie RJ-45, wiec nie podlaczysz bezposrednio internetu ADSL (konieczny i tak bylby modem adsl lub jakas przejsciowka). Ja mam internet z vectry, wiec dla mnie RJ-45 to najlepsze rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bax20

Potwierdzam telefon komunikuje się z TP-LINKAMI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam modem ale na USB tylko wiec odpada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na Netgear dg834g dziala :D, sam uzywam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy sie nie skusze na tego negeara. ma wszystko i wogole. a jak z zasiegiem u ciebie? dobry? mi trzeba zeby przebil sie za sciane domu (gdzies pol metra:)) i jeszcze ok. 8-10 metrow. nie wazne jaki zasieg moze byc nawet 1-2 kreski ale zeby bylo. bo na wakacjach fajnie by sobie bylo na bujanej lawce w ogradzie siasc i sobie siedziec na necie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem tak, sciany w srodku-dzialowe z plyty gk aczkolwiek sa tam jeszcze grube drewniane belki. strop betonowy ok 30-40cm i na dole spokojnie lapie zasieg, w lato na dworze rowniez mozna przyszalec :P(w zime nie probowalem bo zimno haha)

Edit,

zawsze jesli bedziesz mial niewystarczajacy zasieg mozna dokupic accespoint i zasieg powiekszyc dosyc skutecznie, lub kupic mocniejsza antene. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arioso

Ja jeszcze nie spotkałem się z niedziałającym routerem z naszym Swiftem. W domu korzystam z już wymienionego wcześniej Pentagrama P6331 (popieram użytkownika - niezniszczalny), z internetu również korzystam w szkole, w internacie, nawet czasami w galerii Krk i zawsze telefon bez problemu sobie z nimi radził :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to bardzo dobra wiadomosc. ale do kazdej reguly sa wyjatki jak mowi nasza pani od fizyki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rello

kriz2000 nie pisze się kąpy!!!!!! tylko kompy jak już coś, nie mogłem tego nie skomentować. A teraz wracając do tematu, to wg mnie wszystkie, lub prawie wszystkie (co oznacza wszystkie, bez paru nieistotnych wyjątków) współpracują z LG. Ja także nie spotkałem się z tym, aby mój LG miał problem z połączeniem z internetem przez wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ANDeK

A ja spotkałem. Po zaktualizowaniu do 2.1 często nie chc sie skomunikować mój telefon z routerem w szkole ale niestety nie wiem jaki on jest. Ogolnie przy 2.1 zdaję się mi jakby kiepsko łapał zasięg. A i często mi nie che dotyk działać nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi