Skocz do zawartości
kriz2000

Routery współpracujące ze swiftem

Rekomendowane odpowiedzi

@ rello

dzieki. karygodny blad:) a co do tematu to cyba kupie netgeara.z wygladu nawet fajny:)

i dzisiaj po poludniu zmienie pierwszy post i bede dodawal jakie routery dzialaja napewno. takze dzieki wszystkim za pomoc:)

edit: kurcze chyba jest limit dawania piw:) reszcie dam pozniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również potwierdzam, że łączy się ze wszystkim. Galeria Krakowska, Hotspoty, uczelnia, TP-Link w domu, Linksys u kumpla. Wszystko, co jest poprawnie skonfigurowane działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Nie wiem, czy ta wypowiedź Ci pomoże, ale ja polecam Liveboxa. Mam takowego w domu, dzielę internet na 6-7 urządzeń i jestem dosyć zadowolony. Czemu dosyć ? Ano, bo zasięg słaby, ale to nie wina sprzętu. Ze Swiftem LB działa na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem Livebox jest nieopłacalny. Płacisz miesięcznie bodajże 5zł, co po roku jest 60zł, a za tyle można kupić TP-Linka. Możliwości praktycznie te same, a możesz go sprzedać po roku. Liveboxa musisz zwrócić albo dalej za niego płacić. Lepiej zainwestować we własny sprzęt ;)

Ponadto nie wszyscy tak chwalą Liveboxy. Mój znajomy miał co chwilę zrywane połączenie z laptopem. Jedyne co działało to telewizja, z której i tak nie korzystał bo miał Cyfrę+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamilo941

Asmax wymieniony juz w tym temacie działa dość dobrze. Polecam

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Polini

Witam

Jestem nowy na forum, ale znalazłem temat który mnie troszkę boli. Mam świetny router wi-fi Linksys WR54GL, za którego zapłaciłem około 200zł. Mam Lg swifta i nie mogę jakoś połączyć się z wifi. Mam szyfrowanie WEP, gdy miałem nokię e52 to był ten sam problem, nie rozumiem...

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale opisz dokladniej w czym problem. zrywa podczas polaczenia i jesli tak to na jakim etapie? probowales recznie wprowadzic dane telefonu do routera? i na odwrot dane punktu dostepowego do telefonu? probowales wylaczyc np. filtrowanie MAC w routerze? pobrobuj roznie opcje. jak juz ktos wspomnial teraz to z andkiem wspolpracuja chyba wszystkie routery.

a wracajac do tematu. poszedlem na zywiol i kupilem ten router

http://allegro.pl/netgear-adsl-

wireless-firewall-router-dg834g-v2-i1320732286.html

ma go ktos? co o nim myslicie? a i czym roznia sie poszczegolne wersje. np. to jest wersja v2 ale znalazlem jeszcze v4, v6,v9 itd. to jest jakas duza roznica?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi