Skocz do zawartości
kriz2000

Routery współpracujące ze swiftem

Rekomendowane odpowiedzi

kunis6

Masz lacze cyfrowe czy analogowe jakieej predkosci?

Bo jak masz magiczne 20 Mb to ten router nie obsluzy maksymalnie twojego lacza bo obsluguje ANEX A.

Ale dobrze wybrales ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam orange freedom (po laczu tp, wtyczja RJ-11) o predkosci 1 mb. w moim miejscu zamieszkania 20 mb to marzenia narazie:). umowa za rok sie konczy dopiero wiec gora na 2 mb bede zmienial. router narazie wystarczy na pewno a czytalem wiele pochlebnych opini o nim. tylko ciekawi mnie czy bedzie mial antene (chodzi m io ta aukcje), jakie kable w srodku i jaka grubosc i jesli bedzie mial antene to jakiej mocy zeby sie mniej wiecej rozeznac o zasiegu). bo wedlug benchmarka ma slaby zasieg i duze lagi a wedlug uzytkownikow wrecz odwrotnie. chyba ze na benchmarku antenki nie uzywali to by tlumaczylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam ten router i dziala bardzo dobrze ze swiftem.

Z widocznym SSID czy niewidocznym. Posiadam TL-WR1043ND i z włączonym SSID działa fantastycznie, a po ukryciu nazwy sieci niestety już nie... Poprzednio miałem Linksysa WAG200G i GT540 łączył się przy niewidocznym SSID doskonale (ale to było za czasów Andka 1.6 :-)), a teraz jest problem...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi tam działa z dlinkiem dl-524 jak i tym szajsem z neostrady również łapie 100% hotspotów na mieście (o ile sygnał jest dobry)

a i od wersji 2.1 mam probem w postaci dezaktywacji wifi mimo ze w ustawieniach jest na NIGDY :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem tego tematu. Każdy router w standardzie b/g będzie współpracował z tym telefonem. Dla routera to po prostu kolejny host w sieci. Gt540 nie obsługuje standardu n, ale nie spotkałem się jeszcze z routerem pracującym tylko w tym standardzie, wszystkie pracują w b/g/n. Oczywiście router czasem trzeba odpowiednio skonfigurować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak tylko jest jedno ale ... nie zwsze telefon z androidem polaczy sie z danym routerem... na forum jest temat jakie routery na pewno dzialaja a z jakimi sa problemy wiec nie rozumiem po co ten temat w ogole istnieje ? swift to inny telefon czy co ? radze zajrzec do odpowiedniego tematu i zobaczycie liste wspolpracujacych z andkiem routerow a ten temat zamknac ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi o to ze od pol roku ta lista tam nie byla aktualizowana. dlatego. autor stwierdzil ze to nie ma sensu a z tego co tam czytalem to nawet z tymi co byly wypisane to nie zawsze kazdy telefon wspolpracowal. ale rzeczywiscie temat mozna zamknac. chyba ze mam przerobic pierwszy post na liste dzialajacych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi