Skocz do zawartości
evolucja

Jakość dołączonych słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

właśnie kupiłem ten telefonik. Czy te dołączone słuchawki to jakaś atrapa? Albo to ja mam jakieś uszy niewymiarowe? Bo nie udało mi się ich wsadzić tak by utrzymały się dłużej niż 10 sekund..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lubicz

To szajs. Kup coś innego, dodaj poweramp i muza będzie grała jak należy. Jest wątek o jakości muzyki poczytaj.

Tapnięte z 4X HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To po co takie dają. Już wolałbym zwykłe tandetne pchełki, ale przynajmniej siedziałyby w uchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

"Dizajnem" pasują do tego LG ale strasznie kiepskie to fakt.

Dodatkowo mam wrażnie, że jak się podłącza słuchawki to tak jakby nie do końca wchodziły do gniazda. Czy też macie takie odczucia? Niby wszystko łączy i działa ale w poprzednim telefonie wtyk wchodził jakby do końca a tutaj ma się wrażenie, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hlep!

Dziwię się że w ogóle próbujesz je nakładać,moje od razu gdy zgiął się lekko kabel przy wtyku przerywały,szumiały-wrzuciłem od razu do szafki ze złomem z myślą że może kiedyś się przydadzą na dawce wtyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mad3ros

Akurat wykorzystuje je do skype. Chyba lepsze nie są potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też potrzebuję tylko do rozmów. A jako, że nie mam żadnych innych mocno się rozczarowałem gdy się okazało, że są na moje uszy o wiele za duże.

Co polecicie do 50zł z mikrofonem? Najlepiej w wersji białej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emtv

Kup byle jakie słuchawki dokanałowe, które nie są tak skąpo wyposażone jak te nasze. Będziesz miał gumki na podmiankę i bez problemu wpasujesz je do ucha. Dla producenta nie było to chyba jasne, że nie wszyscy mają jednakowe uszy. Ja też nie dałem rady ich wcisnąć tak jak trzeba.

Tak na marginesie to ciekawe ile z tych złych opinii wynika właśnie z tego, że nie da się ich wcisnąć do uszu przez co słychać tylko bzyczenie a nie basy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oryginalne zgubiłem, więc zakupiłem sobie Awei ES800m. Jedyna ich wadą jest brak mikrofonu, ale poza tym super sprawa za naprawdę małe pieniądze. Jakoś dźwięku miliard razy lepsza niż na dołączonych do zestawu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi