Skocz do zawartości
evolucja

Jakość dołączonych słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

adamtb

Jakość z tych oryginalnych jest bardzo dobra, tylko trzeba je mocno wcisnąć w ucho. Wtedy grają ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lubicz
    Jakość z tych oryginalnych jest bardzo dobra, tylko trzeba je mocno wcisnąć w ucho. Wtedy grają ok.

Albo jesteś głuchy albo nie miałeś innych. Tylko nie mów, że wciskasz je w ucho aż znikną ;), bo chyba tylko wtedy mogą dobrze grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram, jakoś dołączonych słuchawek wystarcza tylko do rozmów. Do muzyki kompletnie się nie nadają. Do filmów z resztą też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    androg

a jak Wam odbiera radio na tych standardowych słuchawkach, bo mi złapało tylko 4-5 stacji... :mad:

---------- Post dołączono 18-04-13 o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano 17-04-13 o 09:06 ----------

heh..wczoraj złapałem więcej :D

---------- Post dołączono o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

i te słuchawki moim zdaniem są dobre...:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malibu

słuchawki raczej przeciętne do rozmów się nadają ale do słuchania muzyki tak średnio, polecam zmienić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    androg

mi na początku też kiepsko łapały... a teraz... w ogóle nie słucham :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edek45

Ze wszystkich telefonów które miałem, w dobre słuchawki były wyposażone tylko telefony sony-ericsson, a tych z LG nawet nie rozpakowałem (będzie dodatkowy atut przy ewentualnej sprzedaży).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hajq

A ja wam powiem jedna ciekawostkę. Nie używałem słuchawek lg od kiedy na 10a podłączyłem i usłyszałem bełkot zamiast muzy. Teraz używam cm10.1 nightly (obecnie z 17.05) + kernel iodaka + Powerampa (ze standardowym ustawieniem eq rock) + beats audio. Postanowiłem jeszcze raz dać szanse tym słuchawkom i jak odpaliłem muzę to wbiło mnie w fotel. Bassy głębokie dobrze brzmiące , sopran mocno zarysowany. Nie wiem czy robiąc cm'a na 4.2.2 dodali jakieś inne stery do muzy, ale teraz te słuchawki grają za********e. Z ciekawości w robocie podłączyłem je do kumpla Lg'ka, który ciągle się wozi na 10a i tam znów była beznadzieja. Dałem posłuchać jak grają u mnie i jemu też szczena opadła. Różnica kilku klas. Jako podstawowe słuchawki używam sennhaisera i dużej różnicy in plus względem tych dołączonych do fona OBECNIE nie słyszę. Ktoś ma podobne odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja chyba jakis chory jestem, wedlug mnie graja w porzadku :) Ale ja nigdy nie mialem sluchawek z wyzszej polki :)

skrobnięte z czterech rdzeni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Clock

Lepiej odpalić winyla. A tak odnośnie stockowych - za 90zl można znaleźć sennheisery otwarte, które zadowolą każdego przeciętnego zjadacza chleba. Gwarantuję.

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi