Skocz do zawartości
adriantt

Htc_wwe_2.29.405.2

Rekomendowane odpowiedzi

FELIX

Mógłby ktoś pomóc, ewentualnie odpisać cokolwiek?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@FELIX

Aktualizacje sprawdzasz w Menu-> Ustawienia-> Informacje o telefonie-> Aktualizacja Oprogramowania

A to czy się opłaca to przeczytaj wątek od samego początku. Są tam wymienione wszystkie zauważone zmiany.

+ Na plus to to że klawisze podczas rozmowy teraz maja cale jasne ramki(nie brakuje boku z prawej strony).

+ Drugi plus to bateria trzyma lepiej o 1/3 - jak normalnie miałem pod koniec dnia pustą baterię (jak nie wifi to UMTS) a teraz pod wieczór mam jeszcze 40%! AŻ. Rewelacja!

+ no i kolejny plus to szybkosc dzialania przegladarki, dziala tak szybko jak kiedys na andro2.1 bez flasha adoba, sczypamie i przesuwanie strony jest teraz szybkie i plynne. Nareszcie to naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy można wgrać poprzednią aktualizację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Jest możliwość bo sam instalowalem wcześniejszą wersję, ale bez pojecia o romach nie radze się brać bo można programowo uszkodzić telefon. Trzeba zbić wersję HBOOTa na starsza i wgrać starszy rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to może wgranie innego radio. pomoże, moje 32.44.00.32U_5.09.05.30_2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    to może wgranie innego radio. pomoże, moje 32.44.00.32U_5.09.05.30_2

Noo masz stare radio sciagnij sobie rom 2.29 z shiped rom w pliku zip zmien nazwe na PB99IMG.zip i wrzuc na karte w telefonie, uruchom telefon w trybie hboot i telefon wrzuci caly rom 2.29 od nowa razem z radiem i bedzie ok.

Link do romu - po ściągnięciu sprawdź czy ma 161MB bo często serwer zrywa połączenie.

Każdy robi to na swoją odpowiedzialność.

Sent from my HTC Desire

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FELIX
    @FELIX

Aktualizacje sprawdzasz w Menu-> Ustawienia-> Informacje o telefonie-> Aktualizacja Oprogramowania

A to czy się opłaca to przeczytaj wątek od samego początku. Są tam wymienione wszystkie zauważone zmiany.

Niestety telefon nie pokazuje dostępnych aktualizacji... Dziwne, dlatego pytam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krYsti

Link do romu - po ściągnięciu sprawdź czy ma 161MB bo często serwer zrywa połączenie.

Tu też jest.

Szczerze mówiąc nie mam dzisiaj czasu na doświadczenia, aczkolwiek brak WiFi bardzo mnie drażni. Jeżeli komuś się uda, to i ja jutro spróbuję. Ciągle mam jednak problem 131, o którym pisałem ze 2 strony temu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    Niestety telefon nie pokazuje dostępnych aktualizacji... Dziwne, dlatego pytam

Nie pokazuje bo przerwali aktualizacje, a prowadzę już konwersację z mało logicznym człowiekiem w htc support, wątpię abym uzyskal jakąś informację bo przez 5 maili odpowiada mi nie na temat...:facepalm: zaczynam z nim lekko cisnąć już bo zaczyna mnie drażnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

jak coś paczka z najnowszym update OTA już się uploaduje

link do pliku

http://hotfile.com/dl/88340270/5f62cb6/OTA_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.29.405.2-2.10.405.2_R_P_release8gn61bgo3rswcw24.zip.html

Edytowane przez medive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi