Skocz do zawartości
adriantt

Htc_wwe_2.29.405.2

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb24

Załadowałem sobie tego roma i wizualnie nic nowego nie widzę... co do bateri to muszę potestować. Pare aktualizacji aplikacji jest (np. flash)

------------------------------------------------------

I pierwszy zgrzyt, po zainstalowaniu wszytstkich aplikacji ktore uzywalem do tej powy patrze a tam w ilosci zajmowane miejsca mam jakies cyfry z kosmosu zamiast np. facebook zajmować "450KB" mam "4" a przy innych sytemowych aplikacjach mailem jest dziwne liczby - przy wszystkich.

Przywrucenie ustawień - nic

wip wszystkiego - patrze no jest ok, włączam funkcje instalacji niesprawdzonych aplikacji zaglądam w parametr zajętości dysku znowu kosmos.

Wyjęcie bateri i nic....

no to wgrywam jeszcze raz...

Po aktualizacji jeszcze raz to samo, po włączeniu instalacji wszystkich aplikacji zmieniają się dane o zajętości aplikacji na jakiś kosmos (pierwsza bądź dwie cyfry zajętości aplikacji nie ważne czy to MB czy KB)... czyli to wina romu.

Do tego nie da się wrucić do 2.10... przez ruu bo boot w ruu wywala... no to lipka, a jak u was pokazuje zajętośc dysku w menadrzeże aplikacji?

-----------------------

+ Na plus to to że klawisze podczas rozmowy teraz maja cale jasne ramki(nie brakuje boku z prawej strony).

+ Drugi plus to bateria trzyma lepiej o 1/3 - jak normalnie miałem pod koniec dnia pustą baterię (jak nie wifi to UMTS) a teraz pod wieczór mam jeszcze 40%! AŻ. Rewelacja!

+ no i kolejny plus to szybkosc dzialania przegladarki, dziala tak szybko jak kiedys na andro2.1 bez flasha adoba, sczypamie i przesuwanie strony jest teraz szybkie i plynne. Nareszcie to naprawili.

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogólnie jestem zadowolony

net szybciej biega i mbank , a te "jakies cyfry z kosmosu" po zainstalowaniu file managera wszystko wróciło do normy

polecam

bym zapomniał o baterij to prawda dłuzej trzyma w kazdym razie nie jest to tak irytujące jak te belki poziomu lecą na łeb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

net szybciej biega i mbank , a te "jakies cyfry z kosmosu" po zainstalowaniu file managera wszystko wróciło do normy

polecam

bym zapomniał o baterij to prawda dłuzej trzyma w kazdym razie nie jest to tak irytujące jak te belki poziomu lecą na łeb

No dobrze reasumujmy, to jest nowszy rom od tego :

snap20101115_212438.png

a tak BTW, do screenów polecam (jak ma się ROOT) programik ShootMe

Coś więcej może o tym romie napiszecie... Na razie jade na tym co mam z root i a2sd, czy tam ktoś jyuż to robił ?? działa root z tym hbootem ??

EDIT: zastanawia mnie waga tego ROM'u - tylko 61 MB ?? Inne do tej pory miały 165 MB !! o co kaman ??

EDIT:2 - a nie to mi źle pobrało :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hboot jest ten sam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

źle pobrało Ci roma ma ponad 160..MB (czasami przerywa...)

---------- Post dołączono o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

polecam

hmm po zainstalowaniu file managera masz poprawne ilości zajętości? ja od początku mam file managera i nadal sieczkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Dziwna sprawa z tym, htc by takiego babola walnelo? Moze to nie oficjalny rom tylko beta?

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziwna sprawa z tym, htc by takiego babola walnelo? Moze to nie oficjalny rom tylko beta?

Sent from my HTC Desire

A może to jest pre wersja przed 2.3 ?? coś trzeba zepsuć aby później ludzie chwalili że zostało naprawione...

ja tam na razie zostaję na swoim stock Froyo 2.2 (root+a2sd) i to mi styka :P

ps. Czy jeszcze u kogoś ten babol występuję ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te cyferki z kosmosu chyba raczej same sie aktualizują i problem z tym znika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

u mnie nie dokońca bo raz są poprawne a raz pojedyńcze i nie widzę zależności z tym co robię z telefonem, kiedyś na starszej wersji mi sie raz zrobiło tak ale po restarcie telefonu już nigdy się nie pojawiło a teraz jest cały czas...

KOLEJNY (+) - nie ystępuje problem ładowanaia 100-90% cały czas po naładowaniu trzyma 100-99%, widać że po naładowaniu nie rozładowuje do 90% - tylko jak naładuje to trzyma przez jakis czas 100%, po 2 godzinach jest spadek do 99% po czym od nowa doładowuje i ten cykl się powtarza.

Edytowane przez marcinb24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi