Skocz do zawartości
adriantt

Htc_wwe_2.29.405.2

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb24 mam lekarstwo na "cyferki z kosmosu"

zainstaluj z marketu photoshop express

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Faktycznie, zmienily sie na poprawne, ale co to spowodowalo, co jest z sysyemem ze taki photoshop to naprawil...

Po odinstalowaniu ps wracaja krzaczki...

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to któś już tutaj napisał...

3

2

1...

flash... zobaczymy co będzie... wyczytałem na XDA że bardzo sobie chwalą poprawę zywotności baterii ;)

Porzyjemy zoabczymy...

poprzedni rom miałem ten RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.00.32U_5.09.05.30_2_release_142828_signed.

Dam znać czy aby się porawiło z tą baterią i co z tym numerkami/cyferkami ;)

EDIT:

No i u mnie występuję ten problem (chyba raczej mało istotny) z cyferkami... Mi to osobiście nie przeszkadza ;)

Edytowane przez djmarynarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Czasami zdarza mi sie ze po restarcie telefonu mam info ze jakiejs aplikacji niby nie ma zainstalowanej, a jest jej czesc na karcie. Pomaga poczekanie i telefon sam laduje reszte...

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem ten rom RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.29.405.2_Radio_32.49.00.32U_5.11.05.27_release_151783_signed ale nie pasi mi ten manewr z cyferkami i ogólnie jakiś taki dziwny jest, postanowiłem powrócić do RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.00.32U_5.09.05.30_2_release_142828_signed ale...

no właśnie i tutaj jak dla mnie nooba schody się zaczynają... wywal mi błąd error[140]: bootlodaer... co z tym fantem zrobić ??? tel nie brandowany bez smilocków i innych blokad.

Proszę o pomoc...

ps. szukałem ale nic nie kumam, może ktoś step by step bo powiedział, nawet na PM,a ;)

z góry dzięki :)

EDIT

Udało się, a to dzięki temu narzędziu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=768256

po tej operacji przywróciło mi HBOOT'a do wersji 083 ale... właśnie, system wstawał lecz robił zapętlony restart (nie pomagały żadne sztuczki).

Więc zaciągnąłem ROM w wersji RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.00.32U_5.09.05.30_2_release_142828_signed.zip (bo o tą mi chodziło, taka była przed całymi zabawami - czyli orginalna ;) ). Oczywiście ROM w wersji ZIP powędrował na kartę ze zmienioną nazwą na PB99IMG a dalej to już chyba sami wiecie co i jak. HBOOT, RECOVERY... i włala.. nowy ROM śmiga aż miło ;)

Generalnie się udało :) Nie ma to jak człek sam do tego dochodzi... :P

a tak BTW, chyba muszę Dizajerka wysłać do serwisu (robi restarty jak się przegrzeję) - ktoś wie co i jak... (może być info na PM'a coby nie robić śmietnika na forum)

Pozdro :)

rozwiązanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

djmarynarz

opisz proszę ten proces krok po kroku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj że robisz to na własną odpowiedzialność !!! U mnie ta metoda zadziałała !!!

Mój Desire nie brandowany, bez loków, downgrade zorginalnego RUU na starszy... gdy hboot blokuję instalkę (błąd 140 !!!)

1. wgrałem ROM RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.29.405.2_Radio_32.49.00. 32U_5.11.05.27_release_151783_signed.exe

2. próba downgrade czyli wgrania RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.0 0.32U_5.09.05.30_2_release_142828_signed.exe - ERROR 140 :(

2a. szukanie, szukanie, szukanie... :P

3. zassanie tej paczki dla Windows

4. postępowanie według zaleceń na ww. stronie (mój tel bez brandu więc robiłem bez gold card !!!)

5. po tej operacji ciągły restart tel... dochodził do puliptu i sru... res :(

5a. szukanie dalej rozwiązania...

6. skoro mam stary hboot to wgrywam RUU w formacie ZIP !!! na kartę pamięci RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.0 0.32U_5.09.05.30_2_release_142828_signed .zip.

6a. zmieniam nazwę tego ww. pliku na PB99IMG.zip

7. odpalam telefon w hboot (power+vol. down)

8 wchodzę w recovery... tel powinien znaleźć plik PB99IMB.zip i zacząć na nim działać (rozpakowywać, uruchamiać proces flashowania do wybranego przeze mnie romu)

9 chyba 2 razy zapyta czy chcemy robić flash, to wciskamy vol. up = yes.

10. cierpliwie czekamy aż dokończy się proces flashowania (pamiętaj aby bateria była dobrze naładowana !!!)

11. restart, końcówka instalki naszego romu

12. hura, cieszymy się oryginalnym romem

snap20101115_212438.png

13... i to by było chyba na tyle... :)

ps. metoda całkiem eksperymentalna i opracowana przezemnie :) powielanie kopiowanie dozowlone :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Dla mnie ten nowy ma za dużo plusum i tylko jeden minus - te cyferki...

Na plus to:

- Szybsza WRESZCIE przeglądarka (wreszcie śmiga zoowanie i przewijanie jak kiedyś na And.2.1) mimo flasha 10.1.

- Bateria też trzyma jak na (And.2.1) czyli 2 dnia gdy froyo 2.10 trzymał 1,5 dnia.

- Brak bugu ładowania 100-90% teraz ZAWSZE jest 100%.

- Poprawione glicze ramek w oknie rozmowy (brakowało graficznie ramek po prawej stronie klawiszy)

Ja jestem zadowolony a te cyferki nic nie wpływają na działanie systemu od tak ucina pare cyfr i widać pierwszą z pojemności aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da się tego ROMa zainstalować na MacOSX? Z tego co widzę to jest on do pobrania w postaci exe. Czy później będę mógł zainstalować na nim (tym ROMie) oficjalny OTA update od HTC?

Edytowane przez banditknight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz poszukać tego RUU w postaci ZIP i wgrać przez HBOOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi