Skocz do zawartości
adriantt

Htc_wwe_2.29.405.2

Rekomendowane odpowiedzi

@lordmoll - a robiłeś restart telefonu już ??

No wyłączyłem i włączyłem i wszystko wygląda ok KB i MB :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3
    Mam telefon nie brandowany z PLAY dziś przyszło OTA i dostaje po restarcie komunikat " signature verification faled" - posiadam rekowery clockworka.

Ktoś pomoże jak to przeskoczyć?

Ja miałem dokładnie ten sam problem, na takim samym sprzęcie :) Ściągnąłem oficjalny ROM z shipped-roms, ale ten starszy 2.10. Zainstalowałem przez HTC Sync pozbywając się oczywiście ROOTa, potem już OTA poszło gładko.

Do roota nie wracam, był mi kiedyś potrzebny do Marketu, ale odkąd płatne aplikacje są dostępne w Polsce, to do niczego mi nie potrzebny. Jak Ci koniecznie zależy, to wydaje mi się, że albo musisz zainstalować ROM Mike'a - Revolution, albo zrobić jak ja (usunięcie roota) i zrootować ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Ja mam tego z shipedrom i od kiedy mam 2.29 mam caly czas dziwne akcje z kB i MB... wgrywalem ze 3 razy przez ruu nawet z zipa, robilem wipe i nic nie pomaga, uzywam roma od miesiaca i nic zlego sie nie dzieje oprucz tej akcji z zajetoscia.

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko, bo kompletnie jeszcze wszystkiego nie czaję (ale ciągle chłonę wiedzę dzięki temu forum). Czy jest sens wgrywania tego romu, jeżeli mam takie parametry jak w załączonym skrinie ?

desiremaniek.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Taki sam sens jak instalowac nowsza wersje windowsa... cos poprawili...

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wszwsz
    No wyłączyłem i włączyłem i wszystko wygląda ok KB i MB :-)

U mnie też widok prawidłowy (normalne KB i MB)

Dodatkowo zaskoczył mnie fajny (nowy?) feature .. podczas rozmowy miałem drugą przychodzącą..i jako powiadomienie zamiast jednego cichego piknięcia (jak do tej pory) zagrała mi jakaś muzyczka i dostałem w końcu wyczuwalną wibrację :)

Dla mnie bomba :)

Pzdr.a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie !! Jak zainstalować ten rom - poprzez automatyczną aktualizację znajduje mi tylko rom 2.22.69.3 - sciągam ten rom ale on nawet nie chce mi się zainstalować bo wyskakuje trójkąt z wykrzyknikiem i koniec.

Dodam że mam telefon z Orange jest zrobiony root (Unrevoked 3.21) i S-off.

Czy jak zainstaluje (choć nie mogę) mi się ten rom 2.22.69.3 to dopiero wyskoczy aktualizacja do tego romu w temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Słuchajcie !! Jak zainstalować ten rom - poprzez automatyczną aktualizację znajduje mi tylko rom 2.22.69.3 - sciągam ten rom ale on nawet nie chce mi się zainstalować bo wyskakuje trójkąt z wykrzyknikiem i koniec.

Dodam że mam telefon z Orange jest zrobiony root (Unrevoked 3.21) i S-off.

Czy jak zainstaluje (choć nie mogę) mi się ten rom 2.22.69.3 to dopiero wyskoczy aktualizacja do tego romu w temacie ?

W ilu jeszcze tematach o to zapytasz?

Przypominam Ci, że:

2.6. Posty umieszczaj w odpowiednich działach. Wystawianie tego samego posta w różnych działach lub kilka razy ale z innym tematem grozi ostrzeżeniem.
    .

Ja znalazłam już trzy - jeszcze jeden i poleci warn (na razie jest to ostrzeżenie słowne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

U mnie po aktualizacji 2.29.405.2, nie mogę włączyć sieci WiFi ani hotspotu, czy jest na to sposób aby WiFi działało, proces aktualizacji przeszedł bezproblemowo, >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piotrg

Ja mam niestety ten sam problem z WIFI - przy probie wlaczenia info - Blad. Ma ktos jakas rade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi