Skocz do zawartości
adriantt

Htc_wwe_2.29.405.2

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb24

Haha ba kto ja będę pierwszy :facepalm:

Jak coś będzie nie tak to sobie cofnę do starszej wersji (dziś tak zrobiłem bo w tej 2.29 miałem problem z oknem aplikacji zainstalowanych - problem z pokazywaniem ilości miejsca i czasami wysypywała się).

Teraz mam 2.10 i nie mam tych problemów, tylko przeglądarka znowu wolniejsza i występuje bug 90% baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

Kurcze to jakoś HTC dało ciała skoro wypuściło wadliwą aktualizacje.

Ciekawe co zrobią? U mnie jak pisałem wszystko przebiegło tez pomyślnie ale żadnych problemów nie zauważyłem. Myślicie że wydadzą zupełnie nową poprawkę ??

po takiej wpadce ciekawe to wykona pierwszy aktualizacje ;-)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

Kurcze to jakoś HTC dało ciała skoro wypuściło wadliwą aktualizacje.

Ciekawe co zrobią? U mnie jak pisałem wszystko przebiegło tez pomyślnie ale żadnych problemów nie zauważyłem. Myślicie że wydadzą zupełnie nową poprawkę ??

po takiej wpadce ciekawe to wykona pierwszy aktualizacje ;-)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krYsti

Witam,

Też mam problem z brakiem WiFi po aktualizacji. Ściągnąłem różne ROMy (RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.09.405.8_Radio_32.43.00.32U_5.09.00.20_release_140022_signed.exe, RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.00.32U_5.09.05.30_2_release_142828_signed.exe, RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.29.405.2_Radio_32.49.00.32U_5.11.05.27_release_151783_signed.exe), ale nie mogę ich zainstalować, pojawia mi się ciągle błąd 131 (telefon debrandowany z Orange, próby instalacji z goldcard oraz bez).

Z tego, co wyczytałem rozumiem, że problem polega na niezaktualizowanym radiu. Jak Wam się wydaje, może wystarczy zaktualizować samo radio? Ja dzisiaj już nie mam czasu testować, może jutro wieczorem, ale jeżeli znajdzie się chętny, to najnowsze radio i instrukcja instalacji jest na forum.xda-developers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FELIX

Witam.

Dziś Mój telefon wyrzucił komunikat o możliwości aktualizacji. Anulowalem. Czy jest możliwość aktualizacji w tym momencie? Czy opłaca się to robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na razie wszystko działa ok, potwierdzam mały błąd z pokazywaniem wielkości aplikacji w mb,kb.

Moj desie nie wiesza się, działa stabilnie, radio chyba tez lepsze, bateria chyba będzie dłużej trzymać, po testuje i napisze coś więcej.

Zauważyłem również ze lepiej działa radio fm - w poprzednim miałem dziwne szumy, trzaski przy słuchaniu przez słuchawki, a może mi się wydaje? proszę po potwierdzenie.

Edytowane przez zukosok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    "Dodam że mam telefon z Orange jest zrobiony root (Unrevoked 3.21) i S-off." - tak - root jest.

Napiszę to jeszcze raz - choć raz już było napisane - czytać, czytać, czytać...

Nie uda się zrobić aktualizacji OTA jak masz zrootowany telefon. NIE UDA SIĘ.

Dzięki za odpowiedz. Na forum wcześniej nie znalazłem takiej informacji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eliard

U mnie też wszystko ok oprócz tych nieszczęsnych aplikacji - czasem dobrze pokazuje rozmiar, a czasem pojawiają się jakieś cyferki z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24
    U mnie też wszystko ok oprócz tych nieszczęsnych aplikacji - czasem dobrze pokazuje rozmiar, a czasem pojawiają się jakieś cyferki z kosmosu.

Jak aktualizowales? Przez OTA czy przez ruu lub zipa?

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi