Skocz do zawartości
zajete123

Cena telefonu allegro,sklep(fizyczny) itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem kupić niedawno inny telefon (tańszy) ale kuzyn mnie wyśmiał i powiedział,że ten telefon jest o wiele wiele lepszy i nie taki drogi. Cena telefonu waha się na allegro od 650-750 zł (nowy) ale allegro nie ufam za bardzo.Kolega powiedział,że kupił w sklepie w mieście obok za 670 zł, waszym zdaniem warto teraz kupić ten telefon i jeżeli tak to gdzie, może znacie jakieś strony zaufane gdzie można go kupić.

Pozdrawiam :)

@edit w tytule błąd miało być fizyczny :)

Notatka od Moderatora: Lumen
    wykrzyk.png Możesz edytować tytuł poprzez "Zaawansowaną edycję", poprawiam :)
    Edytowane przez Kornel
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytaj forum jest pełno krytyki, ale też pozytywów. Jeśli kupił nowy za 670 to w takiej cenie i o takich parametrach lepszego nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam się zastanawiałem na początku, dużo krytyki i chiński,ale w wszystkich działach jest krytyka a telefon dobry.A co myślicie o kupnie na allegro? (wiadomo,że na allegro połowa rzeczy to podróbki albo opis jest sprzeczny z przesyłką)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że nie kupisz na allegro podróbki Zte, Chińczycy niby wszystko podrabiają, ale chyba nie sami siebie. Co do opisu to jak kupisz używkę to trzeba się liczyć z tym, że ma jakieś ślady użytkowania, chyba, że miał od zawsze folie i pokrowiec. Raczej nikt cię nie oszuka i nie wyśle kartofla:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie narzekam. Na allegro kupiłem 2 miesięczny w stanie IDEALNYM za 600 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kupując używany trzeba się liczyć,że będzie miał ślady użytkowania,a w nowym mam pewność :) Poszczęściło Ci się ;) Zauważyłem,że cena i tak mocno spadła od tamtego roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy w euro rtv agd 799PLN. Ja kupiłem i nie narzekam, oprócz czasami "słabego" dotyku wszystko w pełni sprawne i żadnych innych kłopotów... Za tą cenę super.

Co do allegro to zawsze kupowałem z allegro/ebaya i nigdy nie narzekałem, tylko trzeba kupować od sprawdzonych sprzedawców którzy mają już jakiś feedback

Edytowane przez starwarrior1981

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kiedy go zakupiłeś? Bo teraz ta cena wydaje mi się absurdalna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz na euro.com.pl kosztuje 799zł :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem tydzień temu właśnie za 799PLN. Cena w sklepach Euro skacze od 799 do 999PLN i zmienia się srednio raz na tydzień... Ja chciałem kupić za 799 ale cena skoczyła na 999 i musiałem poczekać 5 dni aż znowu spadnie na 799 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x