Skocz do zawartości
zajete123

Cena telefonu allegro,sklep(fizyczny) itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłeś za tyle bo nie chciałeś ryzykować kupowania na allegro? Tam są średnio 100-150 zł tańsze, nowe z salonu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie jedyna wada tego telefinu jest totalne olanie ze strony producenta oraz calkowity brak wsparcia deweloperskiego. Jesli chodzi o dotyk przyzwyczaisz sie, wiecej nie stwierdzilem wad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie o ryzyko zakupu na allegro chodziło, napaliłem się na nówkę ze sklepu i tyle... Kupiłem w fizycznym sklepie (jednym z trzech sklepów Euro i jedynym który miał tego fona na stanie) u mnie w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja muszę iść do lombardu,bo podobno mają i to tanio.Na razie jestem chory ale już niebawem zobaczę co tam mają i za ile. Ale chyba się przekonałem do allegro, tanio a gwarancje i wszystko widzę. Właśnie takie pytanie jak sie telefon zepsuje to gdzie iść do salonu w ktorym go kupilem, jezeli jest z T-Mobile to do ich salonu czy wysłać paczkę do Chin(?!) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Warszawie na Puławskiej jest serwis ewentualnie do T-Mobile, ale oni tez tam wysyłają. Wydaje mi się, że lepiej wysłać/zawieźć od razu na Puławską

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do problemów jakie zauwazylem to fioletowy ekran w ostrym sloncu, problemy z gpsem, dotyk jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornel

Zaczynacie spamować.

wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x