Skocz do zawartości
massek

Wildfire - skrzypi klapka od baterii

Rekomendowane odpowiedzi

massek

Witam, kilka dni temu zakupiłem telefon HTC WILDFIRE, jestem z niego zadowolony jednak mam problem z klapką od baterii ponieważ z jednej strony nie jest idealnie spasowana z resztą obudowy i po dociskaniu skrzypi, trzeszczy (jest to prawa strona telefonu odwróconego do nas baterią, mniej więcej na wysokości znaczka HTC). Czy ktoś miał podobny problem? Może da się jakoś temu zaradzić. Liczę na Was. Z góry dziękuję i czekam na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem, nawet po mocniejszym dociśnięciu dalej skrzypi. U mnie występuje to po lewej stronie na wysokości tego środkowego paska (po odwróceniu telefonu). Być może po kilku zdejmowaniach klapki, wygięła się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massek

Miło wiedzieć że nie jestem sam:) ale tak na poważnie to u mnie na początku obudowa (z tego co pamiętam) była spasowana idealnie i nic nie trzeszczało. Tel ma dopiero kilka dni...i to mnie dziwi. No nic czekajmy na dalsze odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woitas

Widocznie mialem na tyle szczescia, ze trafilem egzemplarz, ktory nie trzeszczy. Mimo tego, ze wypadl mi z reki na dywan.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

U mnie nie skrzypi nic, chociaż jakiś czasu temu gdy łapałem telefon palcem wskazującym od góry a kciukiem od dołu i ścisnąłem, to dało się słyszeć małe skrzypnięcie. Nie chce mi się teraz męczyć z klapką, ale popróbujcie ją trochę podgiąć. Z tego co widzę to z tyłu na środku jest metalowy kawałek, może sam plastik jest jakiś w miarę miękki, a skoro lekko skrzypi to pewnie dużo siły wkładać w to nie trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massek

Niestety wyginanie klapki od baterii nic nie daje:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Tu raczej chodzi o odgięcie tych plastikowych zaczepów na tylnej klapce do zewnątrz, powinno pomóc:)

/SWYPE'nięte z WF'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massek

Próbowałem je zaginać do środka - na zewnątrz również, jednak nie wiem jakiej mogę użyć siły, a nie chce przesadzić żeby nie ułamać zaczepów. Po zamknięciu klapki z tej strony co skrzypi widać że nie jest idealnie dopasowana, jest wolna przestrzeń - jakieś 0.4mm, z drugiej strony idealnie przylega do telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

U mnie po kilkukrotnym zdjęciu tylnej klapki zaczęło trochę skrzypić i właśnie delikatne odgięcie tych zaczepów na zewnątrz po stronie gdzie skrzypiało pomogło. Można też popróbować z papierkami pod klapką, ale tego sposobu nie polecam.

Pokombinuj trochę, a może uda Ci się wyeliminować ten mocno denerwujący problem.

/SWYPE'nięte z WF'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massek

Niestety, odginam i nic...ehhh...napisałem do serwisu, zobaczę jaką dostanę odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi