Skocz do zawartości
Diwad

DashClock Widget

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna, polecam ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hm, a powstał może jużjakiś sposób by widget był zawsze rozsunięty? czy dalej nic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taką opcję musi mieć ROM

Wysłane z Nexus 5 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eskan
    hm, a powstał może jużjakiś sposób by widget był zawsze rozsunięty? czy dalej nic?

W sensie, że zaraz po odblokowaniu telefonu?

Jest moduł do Xposed - Maximize Lockscreen Widgets, służy wyłącznie do tego.

http://dl-count.xposed.info/modules/com.mohammadag.maximizewidgets_v4_12a29c.apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety nie posiadam Xposed, ani roota, wiec odpada. myślałem że jest jakaś bezinwazyjna metoda. nic trudno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy Xposed zawsze wymusi rozsunięcie widgetu ale mogę potwierdzić, że z pewnością działa to na wszystkich kitkatowych, "czystych" romach. U mnie na romie 4.4.2 (Omni) jest już to dostępne w ustawieniach ekranu blokady i działa należycie.

Natomiast, przykładowo na Samsungowym, "skażonym" Touchwizzem romie są z maksymalizacją ciągłe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy próbówał ktoś dodawać powiadomienia z Messengera, by na ekranie blokady było pokazane kto do nas pisał i ile mamy wiadomości? Próbowałem z DashNotifierem, ale niestety bezskutecznie.

Chodzi mi np. o coś takiego: "Messenger: Jan Kowalski (2), Andrzej Nowak (1)."

Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście pracuję z Dashclockiem od dawna. ten widget skutecznie pokazuje na bieżąco wszystko co potrzebuję - na pulpicie jak i na ekranie blokady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakubZ.

A zdarzyło się komuś ostatnio tak, że DashClock przestał "zbierać" powiadomienia itd.?

Czasami dzieje mi się tak, że widget jest czysty, bez żadnych przychodzących powiadomień - na przykład nie wyświetla żadnych nadchodzących wydarzeń z kalendarza pomimo tego, że za kilka godzin coś mam wpisane w kalendarzu... Pomaga tylko zatrzymanie apki, czyszczenie pamięci podręcznej i wstawienie widgetu na nowo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zas

Mam ogromny problem - chciałbym używać DashClocka, ale gdy dodam wskaźnik baterii, to zawsze po jakimś czasie zaczyna się on chyba (w trybie "collapsed") nieustannie odświeżać, a wszystkie wskaźniki nieustannie migać!

Najpierw myślałem, że to stamina go ubija, ale to nie to - nie pomaga ani dodanie do wyjątków, ani wyłączenie staminy. Potem kombinowałem, że to może przez włączenie smartfona po całej nocy i szybki wzrost temp. baterii - ale z wyłączonym wskazywaniem temperatury jest to samo. Sprawdzałem wskaźnik baterii z marketu i z Apex Launchera - obydwa zachowują się po jakimś czasie tak samo. Nie pomaga restart Dashclocka ani czyszczenie danych poszczególnych dodatków. Właściwie pomaga chyba... restart telefonu...

To chyba powszechny problem i chyba w DashClocku jest coś definitywnie spartolone, ale nie znalazłem na razie w internecie rozwiązania. Wiem za to, że ludzie mają to samo z dodatkami do kalendarza...

Ktoś się z tym spotkał i znalazł remedium?

Up - miałem tak z baterią podczas ładowania, ale raz i zwaliłem to na równoczesne testowanie Dasha zwykłego i Dashclocka+. Chyba niesłusznie... Szkoda, że nie ma podobnego, ale dopracowanego widgetu. Wszelkie modyfikacje dziedziczą chyba błędy podstawki (np w DC+ mam ten sam problem z miganiem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi