Skocz do zawartości
Diwad

DashClock Widget

Rekomendowane odpowiedzi

A jak usunąć rozszerzenie dodane do ekranu bo nie mogę znaleźć takiej funkcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozszerzenie w dashclocku czy dashclock'a w ogóle?

jeśli to pierwsze to na ekranie blokady ściągasz w dół zegar dashclock'a (wchodzisz w tryb rozszerzony), tapas w ikonę ustawień, na liście rozszerzeń wywalasz je przesuwając w lewo/prawo

jeśli to drugie to na ekranie blokady ściągasz w dół zegar dashclock'a (wchodzisz w tryb rozszerzony), przytrzymuszesz paluch na ekranie z widżetem dashclock'a aż pojawi się opcja do usunięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Chcę aby na ekranie blokady widać było następny budzik, tytuł wydarzenia z kalendarza, informację o nieodebranym połączeniu i wiadomościach sms. Pozaznaczałem to wszystko w opcjach widgetu, dodałem widget do ekranu blokady i wszystko jest ok, aż do momentu jak chcę odblokować telefon tą kłódką. Jak przesuwam kłódkę celem odblokowania telefonu, to widget zmniejsza się i zajmuje tylko górną część telefonu, przez co nie są widoczne szczegóły na których mi zależy. Może to akurat nie byłoby problemem, ale widget w takiej, że tak powiem "małej" formie już pozostaje. Jak go ręcznie ustawię na cały ekran, to znowuż odblokowanie telefonu kłódką powoduje zmniejszenie i zabawę od nowa. Co zrobić aby to działało jak należy? Ewentualnie znacie jakiś inny warty polecenia widget o takiej funkcjonalności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Phan

Nie da się tak jak chcesz, tzn nie jest to funkcja widgetu tylko Androida, chyba CyanogenMod i inne custom romy mają taką opcję żeby pokazywać zawsze rozwinięty widget.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nawet jak pokazują ten rozwinięty widżet to i tak jest do bani bo wtedy aby odblokować telefon trzeba najpierw ten widżet zwinąć... kiepsko jest to rozwiązane... tak źle tak niedobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dobrze. Dzięki za info tak czy inaczej. Może następna wersja Androida wniesie coś nowego w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam samsunga gt-p3100 i za cholere nie moge ustawic rozszerzenia pogody jak i samego widgetu na ekranie blokady klawiatury.

W ogole jak tam ogarnac wygaszacz ekranu ws. ekran blokady klawiatury.

Android 4.2.2

Mam niby aktywny DC jako wygaszacz ekranu, ale i tak jest ten standardowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktoś się orientuje, czy dla wariantu rozwiniętego, można gdzieś poustawiać wielkość czcionek i może ogólnie rozmiar poszczególnych rozszerzeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakubZ.

Póki co niestety nic takiego nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy wie ktoś może jak ustawić aby pogoda była aktualizowana samoczynnie, bez konieczniści dotykania w obszar widgetu? Tzn. nie chcę za każdym razem klikać w pogodę, aby widzieć ją zaktualizowaną. Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli już było takie pytanie to przepraszam.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi