Skocz do zawartości
aston78

[CM10][JellyX]Mint rom 4.1 (4.1.2) Defy i Defy+ |Kwiecień 2013|

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym czarnym ekranem to jest coś dziwnego, jednym działa bez problemów (jak mi :-)) innym sprawia to problem. Mam wrażenie że dużo zależy od kernela na który wgrywamy jellyX. W przypadkach gdy wcześniejszy kernel oznaczony jest numerem xxx.60 problemów jest mniej. Tak mi się wydaje.

Wysyłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również odniosłem wrażenie, że gdy nałożymy JellyX na ...60 to problemów jest mniej, lub też wcale.

Nadal nic mi to nie daje, ale jutro trzeba będzie ukraść laptopa dziewczynie i zacząć pracę. :) Juhu...:rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq
    Hm. Miałbym prośbę. Czy mógłbyś w wolnej chwili zainstalować ten rom na jakiś inny cm10 (np.od Quarxa) i sprawdzić czy ponownie system będzie zmieniać zarządce? Bardzo przepraszam, że wykorzystuje Cię jako królika doświadczalnego, ale u mnie to działa. (Teraz to nie wiem, czy to dobrze, czy źle) :zawstydzony:

Btw. @msu2krk

Na jaki rom wgrywałeś mint'a?

Spoko nie ma problemu, mogę testować i kombinować, już kiedyś walczyłem z kernelem jellyX i czarnym ekranem, ale się poddałem bo nie znalazłem żadnego rozwiązania, teraz wydaje mi się, ze jest bliżej, przynajmniej tele z Twoim romem i kernelem jellyX działa. Jutro wrzucę quarxa z 17.02 i na to spróbuje wrzucić Twój rom zobaczymy jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to czekam na werdykt. :)

Btw. Dwa pytania.

1.Preferujecie DSP managera, czy Beats eq?

2.W kolejnej odsłonie, wolelibyście jako launcher ujrzeć Trebuchet czy Launcher z androida 4.2? Z szybkiego sprawdzenia wynika, ze stockowy 4.2.2jest szybszy :)

Edytowane przez aston78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pierwszego to preferuje beats eq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też wole beats a co do lunchera to stock 4.2.2

i wizuale z slim ;P

Edytowane przez msu2krk
    dopisek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq
    No to czekam na werdykt. :)

Btw. Dwa pytania.

1.Preferujecie DSP managera, czy Beats eq?

2.W kolejnej odsłonie, wolelibyście jako launcher ujrzeć Trebuchet czy Launcher z androida 4.2? Z szybkiego sprawdzenia wynika, ze stockowy 4.2.2jest szybszy :)

Więc zrobiłem tak jak napisałem najpierw quarx z 17.02, uruchomiłem tele, reebot, wipe data, cahce, dalvik, zainstalowałem Twój rom, 3xwipe, telefon sie uruchamia. Ustawienia według tego co napisałeś i rebbot i telefon już się nie uruchamia.

Problem jest w ustawieniach-> wydajność-zarządzanie pamięcią jak tam coś zmieniam to wtedy jest czarny ekran i nie ważne na jakim romie (czy Twój z kernelem jellyx czy sam kernel jellyx instalowany na quarxa). Zawsze to samo, próbowałem różne kombinacje instalacji wipe itd.

Problem jest z kernelem jellyx na nie których telefonach i chyba zmianą zarządcy - wydaje mi się, że jak sie zmienia coś w zarządzaniu pamięcią to gubi ustawienia zarządcy procesora i później telefon się nie uruchamia. Tak jak pisałem wcześniej nawet jak ustawie w Boot zarządce na interactiv i odpowiednie vsel to telefon już się nie uruchomi bo podczas uruchamiania wrzuca "złe" ustawienia zarządcy procesora z samego romu.

Mimo tego, że nie mogę zmieniać zarządzania pamięcią rom działa bardzo sprawnie i szybko, najważniejsze, bateria trzyma bardzo dobrze :) także będę używał go :) może coś da się zrobić w kwestii czarnego ekranu. Próbowałem też instalować na quarxa z 17.02 kernel jellyx z 15.03 i to samo jest po zmianie ustawień w zarządzaniu bateria telefon nie wstaje.

Co do pytań odnośnie romu, ja wolę Beats eq, launchera używam apexa, ale jakby był ciekawy i fajny ten z 4.2.2 to pewnie przestawiłbym się na niego :) bardzo zaawansowanych opcji w apexie nie używam więc standardowy launcher powinien mi wystarczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh, skrycie liczyłem,że instalacja na Quarxa rozwiąże problem :( No to zapowiada mi się dzień przed kompem. Co do launchera to ciągle testuję pod względem prędkości stockowy 4.2 i Trebuchet z cm10.1, zobaczymy jak to będzie. Tak czy siak, dziękuję rafael, że to sprawdziłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biune

ROM bardzo fajny, jednak staje się dla mnie nie do użytku z powodu czarnego ekranu, w zasadzie co uruchomienie ekranu. Wszystko dobrze poustawiane, czyszczone dalvik i cache, ale mimo wszystko nie da się tego <ciach> przeskoczyć. Tak czy siak dzięki za pracę

Edytowane przez Krokogator
    Cenzurka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się bardzo nudzisz, a znasz się na tym co robisz, to pomóż quarxowi naprawić tethering. Byłbym naprawdę wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi