Skocz do zawartości
aston78

[CM10][JellyX]Mint rom 4.1 (4.1.2) Defy i Defy+ |Kwiecień 2013|

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Po jakiekolwiek informacje zapraszam na pw gdzie podam inny kontakt. :)

// Mogę podawać jakikolwiek kontakt a Ty Meler nie masz prawa go usuwać. Coś mi się wydaję, że ktoś nie zna regulaminu...

Notatka od Moderatora: Meler
    wykrzyk.png Sposób dystrybucji romów jest jasny. Są one udostępniane publicznie. Jako że aktualizacja tutaj została zakazana nie przewiduje się innego sposobu dystrybucji romu. Ewentualne pytania do autora możliwe są na PW. Wątek zostaje w razie problemów z działaniem niniejszego romu

wykrzyk.png //Dystrybucja romów jest jasna, podawanie kontaktu w celu uzyskania dostępu do romu jest sprzeczne z tą zasadą, a podawanie kontaktu bez przyczyny jest offtopem. Masz skrzynke PW na forum i numer GG w profilu, zbędne jest podawanie tych informacji. W razie niejasności lub skarg proszę o kontakt z moderatorami globalnymi. Pozdrawiam
    Edytowane przez Meler
    Notka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Oj długa historia :D zapytaj adminów :P

wykrzyk.png Rom został zakazany przez autora. Po ewentualne informacje proszę kierować się do autora w prywatnej wiadomości. Proszę o zaprzestanie offtopu
    Edytowane przez Meler
    Notka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że pokiełbasiło się ostro. A szkoda, bo świetny ten ROM jest.

Natomiast:

- co z tym nagrywaniem? da się coś ustawić tak żeby nagrywało całą rozmowę a nie tylko jej początek?

- miałem swojego czasu zwiechę, ekran czarny, nie reaguje tel na nic, wyjęcie baterii - zwis na czerwonej diodzie. Pomógł wipe cache. Póki co nie powtórzyła się ta sytuacja.

Pozdrawiam i życzę dogadania się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem wrócić do nowszego androida i mam kilka pytań co się zmieniło od ostatniego używania tego romu.

Występuje problem z dzwonkiem, to jest po kilku godzinach, dniach się wyłącza i nic nie słychać.

Występuje problem z siecią, na telefonie jest niby zasięg ale przy próbie nawiązania połączenia brak sygnału, a dzwoniąc do siebie z innego telefonu, okazuje się że abonament był niedostępny.

Mógłby ktoś sprawdzić czy działa aplikacja do oglądania twitch-a?

link do sklepu: https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.twitch.android.viewer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInR2LnR3aXRjaC5hbmRyb2lkLnZpZXdlciJd

Jak wygląda sprawa z baterią? Ile % spada na godzinę jak telefon sobie leży i nic z nim nie robimy?

Opłaca się wracać z CM 7,2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma problemów z siecia i dzwonkiem.

apki o ktora pytasz nie chce mi sie sprawdzać

mi w nocy jak leży leci ok0 0,8%

nie wyobrazam sobie trwania na cm7.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za szybka odpowiedź, jeszcze pozostaje sprawa z aplikacją, bo na 4,1 niema flash-a, więc przez przeglądarkę nie odpalę stream-a, więc jakby ktoś mógł sprawdzić czy działa streamowanie to byłoby miło, jak używałem 4,1 na początku roku to był czarny ekran i nic się nie działo, niczym w polskich filmach, ale było kilka update apki i może coś się poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

No cóż miałem rom dość dłuższa chwile 4.1 battery drain jest straszny...

ja nadal siedze na cm7 ... nie ma nic lepszego batteria trzyma mi prawie że 2 dni a cały czas jest używany jako gg , gmail , tapatalk czy www w gry zagram może 20 min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi