Skocz do zawartości
JoHnNy08PL

Pokaż swoje fotki zrobione i5800

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie, jak w tytule - pokazujemy swoje fotki strzelone jakże bardzo nie-fotograficznym smartphonem i5800 ;)

W dzień wychodzi mu nawet nawet(chociaż szału też nie robi...) a gdy się ściemni to aż strach włączyć aparat bo wszędzie szumy, ale czasem mu się uda - i właśnie tutaj pokazujemy najlepsze fotki :)

Dobra, opening skończony - przejdźmy do rzeczy :)

Oto moje 2 fotki

c36020101105154250.jpgc36020101105154450.jpg

Aplikacja Camera 360 Pro(na PC nie ruszane)

Edytowane przez piyoter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra podałeś aplikację, ale jakieś dane odnośnie ustawień? jakieś iso ustawiałeś? Czy jakiś tryb nocny, zachód słońca czy cuś? wrzuciłbym tu swoje, ale jeszcze nigdy żadnego zdjęcia do pochwalenia się nie wrzuciłem i po prostu boje się krytyki :P bo uważam, że żadne mi nie wyszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach nic nie ruszałem, a nie pamiętam jakie tryby ;)

Wrzuć co uważasz że jest ładne, jak nie będzie to cóż... Nie będzie i tyle, co tu się rozwodzić

A i zawsze można zrzucić winę na sprzęt :P

E: Mam, już wiem jakie tryby - pierwsza fotka jest na tym trybie 'wycinania' kolorów, a druga chyba HDR, albo podbicie kontrastu. Reszta na default ;)

Edytowane przez JoHnNy08PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby ktoś wrzucić foto jakiejś książki, chodzi konkretnie o tekst, jak to wychodzi. Ponieważ się zastanawiam nad kupnem I5800 a to jest dla mnie ważna rzecz.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja-ros

Może być lepiej ale i tak jest dobrze, tekst jest widoczny, dodatkowo mogłeś zmniejszyć ISO na 100, szumy byłyby mniejsze, ale też zdjęcie mogłoby być trochę przez takie ustawienie ciemniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kstn

c36020101111140711.jpg

Zdjęcie zrobione przed chwilą programem Camera 360.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie to wygląda tak :)

i5800_1.jpg

i5800_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi