Skocz do zawartości
JoHnNy08PL

Pokaż swoje fotki zrobione i5800

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie. Myślę że po prostu w pomieszeniach mój telefon robi fatalne zdjęcia. Przed chwilą zrobione:

837461.jpeg

Światło jest dobre, więc nie mam w czym problem. Może zmienie sobie program do aparatu który ma możliwość kombinowania z ustawieniami zdjęć w pomieszczeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten telefon robi badziewne zdjęcia. W porównaniu Z Wave'em... nie ma co porównywać.

Zdjęcia zrobione aplikacją Vignette

20101203145356524.jpg

20101203144704606.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2011-01-09%2010.51.59.jpg

Stockowa aplikacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C360_2011-01-31%2009-48-51.jpg

Czasem ten telefon mnie zadziwia - aparat jest właściwie tylko po to żeby był, a jaką głębie ostrości łapie! Mój "fotograficzny" KU990 dużo gorzej sobie z tym radził o.O

Chociaż miał mniejsze szumy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak na standardowy 3.2 mpixela bez flesha czy diody wspomagajacej w pomieszczeniach radzi sobie ok. W kazdym razie lepiej niz k810i ,k770 w910i itp. Za to w dobrym swietle po skonfigurowaniu czyli wiecej ostrosci, kontrastu i nasycenia to potrafi zadziwic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzę że mam tu odczynienia z expertami :)

więc dobrze trafiłem, oki więc pytam : jaką aplikacje ściągnąć żeby mój aparacik robił przyzwoite fotki??????

Co polecacie???????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RoboD

A jest w ogóle różnica między 'inną' aplikacją z stockową w sensie jakości zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szawel

c36020101204095644.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ta fotka była zrobiona programem camera360 w moim odczuciu robi lepsze zdjęcia niż aplikacja samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawie roczny odkop :D

Wrzucam tu w sumie byle co, bo temat już się tak zestarzał że nikt go nie widział a doszło naprawdę wielu użytkowników i5800 i zapewne mają jakieś ciekawe fotki.

A to odemnie:

2012-02-05%2000.21.15.jpg

Stockowa kamera z 2.2+makro+tryb pochmurny i przed aparatem umieszczona soczewka z lasera DVD która pozwoliła uzyskać takie makro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sylen

Żeś odkopał, ja też się pochwalę co daje ten aparat. Program Camera360 (teraz także w wersji darmowej) z włączoną opcją HDR light. Według mnie stockowa aplikacja robi zbyt ciemne zdjęcia (chyba, że pstrykamy fotki w nasłonecznionym miejscu). Zauważyłem też, że w Camera360 jest lepszy focus. :)

post-43378-14255702372443_thumb.jpg

post-43378-1425570237338_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi