Skocz do zawartości
TheMrDanonek

Plusy i Minus LG Optimus VU P895

Rekomendowane odpowiedzi

Być może, chyba że jakimś cudem Ci się głośnik rozmagnesował, bo ja miałem coś takiego już dawno dawno w starym telefonie z Symbianem, gdzie miałem na głośniku parę opiłków które rozmagnesowały mi głośnik ;/. A jak nie to to pewnie jakaś aktualizacja wniesie polepszenie dźwięku, po za tym można wgrac Beats Audio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gumas
    po za tym można wgrac Beats Audio.

Taaa....Bez ROOTa? Jak?

Edyta: Rzeczywiście - przespałem w szpitalu kilka postów z rootem i jeszcze nie spróbowałem. Mój błąd.

Edytowane przez Gumas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to zrobić roota, jest chyba z tego co wiem na xda sposób na niego, tylko nie wszystkim działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

łere are dis soluszyns? Ja szukałem ze 2 dni temu i nie znalazłem nic, nawet na xda z jakimkolwiek odzewem, który by potwierdził, iż nawet niektórym działa root. Więc ja proszę link :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cysi3k
    A co do klapki to co ty robiłeś że ma ci odpaść ?? U mnie trzyma się idealnie i ani mi się śni żeby odpadła

Przekładam karty sim... a co innego mogę robić? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, telefon mam nowy, raz ładowany lecz problem już tutaj był miałem 100% "bakterii" i po 4 min użytkowania spadło mi do 94% czyli bardzo szybko, oczywiście jest na nim stary android w wersji 4.0.3, czy aktualizując go do najnowszej wersji poprawi się coś w baterii? Czy tak jak było już pisane ładowanie wyćwiczy baterię ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na samym początku też miałem problem z uciekającymi procentami bateri, jednak z czasem się ten problem zmniejszył. Dodatkowo zauwarzyłem, że jeśli gram w jakąś gierkę to po tym jak ją wyłącze procenty dalej spadają, jedyne co pomaga to restart telefonu, po restarcie tel dziala na baterii już bardzo dobrze i nie raz trzyma mi ze 2 dni. Tylko że ja mam androida 4.0.4 i tutaj też może być różnica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli aktualizacja pomoże z tego co widzę mi leci bateria noo masakrycznie powiem:)

A tak na marginesie obudowa jest dla mnie idealnie dopasowana, lepsza niż w NOTE II przynajmniej nie sprawia tandety jak w tym flagowcu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi