Skocz do zawartości
maxver

[OFFICIAL][4.3][PACMAN] P.A.C True All in 1 ROM [26.08.13]

Rekomendowane odpowiedzi

mswol

Siedzę na stockowym JB z rootem, jest warte zachodu odblokowywanie BL i wgrywanie PACmana? Nie ukrywam,że jestem zadowolony ze stocka bo płynność jest naprawdę dobra.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

najlepiej to samemu sprawdzac takie rzeczy, bo ile testerow tyle opini :) zreszta same odblokowanie BL jest plusem, mozna miec roota i CWM wiec w kazdej chwili mozna wrocic do stocka.. PACmana nie testowalem, za to CM10.1 juz tak i w sumie bylem zadowolony z PACman'em bedzie podobnie bo 'bazuje' na CM.

LG P760 | JB 4.1.2 | TAPATALK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswol

Roota mam też bez odblokowywania BL;P. A z tego co czytałem to nie ma możliwości przywrócenia zablokowanego BL,ale może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaco12

Jeśli chodzi o baterię to może minimalnie szybciej znika niż na JB czy ICS,ale takie moje odczucia. Czasami zdarzy sie jakiś FC,ale to rzadko i na pewno nie w takich sytuacjach,gdzie akurat musimy coś szybko zrobić. Jeśli chodzi ogólnie o CM i PACman to brakowało mi tych bajerów,których stock JB nie ma ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver
    Roota mam też bez odblokowywania BL;P. A z tego co czytałem to nie ma możliwości przywrócenia zablokowanego BL,ale może się mylę.

Nie da się przywrócić BL ze względu na hardware telefonu. Zresztą po co to komu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

@mswol nom nie ma, a bez odblokowanego BL nie wgrasz niczego ...

LG P760 | JB 4.1.2 | TAPATALK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswol
    Jeśli chodzi o baterię to może minimalnie szybciej znika niż na JB czy ICS,ale takie moje odczucia. Czasami zdarzy sie jakiś FC,ale to rzadko i na pewno nie w takich sytuacjach,gdzie akurat musimy coś szybko zrobić. Jeśli chodzi ogólnie o CM i PACman to brakowało mi tych bajerów,których stock JB nie ma ;p

Mógłbyś rozszerzyć co masz na myśli pisząc "bajerów" bo właśnie o nie pytam;P.

Nie da się przywrócić BL ze względu na hardware telefonu. Zresztą po co to komu?

Zadajesz pytanie po co komu jest gwarancja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaco12

Na przykład na ekranie odblokowania można ustawić jakieś widżety przesuwając ekran w prawo i w lewo,pasek szybkiego dostępu w postaci kwadratów jest ładny i fajnie animowany(Tiles się to nazywa), Pie spoko bajer i na przykład dużo animacji trebucheta,gdzie nie ma takich w novie czy apexie (niestety nie można folderów w menu aplikacji robić ;/ )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver
    Zadajesz pytanie po co komu jest gwarancja?

Jeśli uszkodzisz telefon mechaniczne np ekran to raczej nie będą sprawdzali czy bootloader odblokowałeś. Może się trafić serwisant co to sprawdzi a drugi może to poprostu olać. Tak czy siak uszkodzony np. ekran nie ma nic do softu czy bootloadera. Za pomocą recovery można soft wgrać lub sposobem offline kdz bez problemu. Nie spotkałem się jeszcze z tym aby ktoś na stałe uwalił telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswol

W ogóle tego nie kwestionuje kolego, tylko jestem typem który mimo wszystko woli dmuchać na zimne. Zepsuć cos się może a serwisy szukają każdego pretekstu żeby gwarancji nie uznać. BL jest dla nich idealna wymówką w szczególności, że przy JB dali opcje jego odblokowania. Ja widzę to tak ;P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi