Skocz do zawartości
maxver

[OFFICIAL][4.3][PACMAN] P.A.C True All in 1 ROM [26.08.13]

Rekomendowane odpowiedzi

ufon73

Zainstalowałem razem z fixem. Rom sie włączył po czym wyskoczył napis jak w bootloaderze o jakimś krytycznym błędzie Kernela itd. Telefon nie reaguje na dotyk- działa tylko S/W i CWM. Ratuje go poprzez program LG. Zobaczymy co będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

@up mialem tak na CM10.1 ale to bylo przez chrome beta pisalo by zrebootowac tel trza wcisnoc vol down i po problemie :P mielem tak raz moze ze dwa.. ale wszystko dziala

lge optimus p760 via tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ufon73

Nie działał KDZ(wyskakiwał błąd przy 15%), nie działała aktualizacja przez CWM.

Tak, reebotował mi sie ale i tak nic to nie dawało. Zatrzymywało sie na wyborze języka - lub resetował tel zanim doszło do menu wyboru- i oczywiscie nic sie nie dało robić przez niedziałający dotyk. Nie działało także podświetlenie przycisków:mad: Udało sie dopiero po programie LG (też za drugą próbą dopiero ...) i hard resecie. ufff:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam trzy problemy..

1. jak zmienić ten wyglad tabletu na normalny bo nie chce tego po drugiej stronie w ustawieniach menu..

2. Dlaczego nie wyswietlaja mi sie kontakty z SIM?

3. Słabo telefon reaguje na dotyk, musze klikac pare razy jak to zmenic?

@EDIT

Dlaczego taka slaba jakość zdjec? normalnie jak VGA, lol..

Jest jeszcze jeden problem, dałem 1080P i teraz gdy wchodze w kamere pisze, ze zostala zamknieta i nie dziala kamera teraz mi xd

Edytowane przez Maxi178PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

1. Ustawienia -> Hybrid properties (dział customization) -> PA Colors -> Przeciągasz od lewej do prawej strony ekranu aby sie pokazało menu -> Apps -> w Changed APPS szukasz USTAWIENIA -> Przeciagasz palcem od prawej do lewej i zmieniasz na 360p lub 600p.

2. Kontakty -> ustawienia (przycisk menu) -> importuj/eksportuj kontakty

3. Hmm też chyba miałem z tym problem ale chyba sie poprostu przyzwyczałem - nie wiem.

Ustawienia -> aplikacje -> wszystkie -> galeria -> wyczyść dane / wyczyść pamięć podręczną.

Jeśli nie pomoże to z poziomu CWM usunąć cache i powinno pomóć.

1080p wideo nie działa - są problemy ze sterownikami których jeszcze nie rozwiązano.

Moim zdaniem jakość zdjęć jest identyczna jak na 4.1.2 stock - kilka osób ma takie same zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Dziwnie to troche wyglada xd

2. Brak kontaktów na karcie SIM? [szlag mnie zaraz trafi jak mi sie kontakty usunely??]

3. Przechodze na zwykly CM i zobacze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

1. Według mnie jest to bardziej funkcjonalne ale można to ustawić wedle życzenia.

2. Poprostu kontakty zapisywały się w pamięci lub na koncie google. Zrobiłeś backup poprzedniego systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zrobiłem w CMW dałem backup, czyli ok? Ale jeszcze zapisałem kontakty w SIM, a z konta google mam to tylko 4 emaile..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

backup to external sdcard - jeśli tak zrobiłeś to możesz potem zrobić restore from external sdcard i przywrócisz wszystko tak jak zostawiłeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobilem, jakiś pasek mi się pokazał na dole Checking MD5 sums.. Md5 mismatch! i nic sie nie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi