Skocz do zawartości
maxver

[OFFICIAL][4.3][PACMAN] P.A.C True All in 1 ROM [26.08.13]

Rekomendowane odpowiedzi

maxver

Musisz to przeczekać długo to trwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha, ja to wyłączyłem.. Hmm na CM 10 zwyklym home nie dziala, a na pacman działa.. a powiedz mi jak sie zrobi ten backup to już nie bedzie Cm tylko stockowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Zgadza się, jako jedyny custom ROM PACMAN wybudza się z przycisku HOME.

Tak, przed zrobieniem restore (przywrocenia) usuwasz wszystkie dane(factory reset itp) a potem restore i masz stockowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem, mam zrobić wipe itd w CMW? czy factory reset na wyłaczonym telefonie i pozniej przywrócić?

Kurde czemu taka słaba jakość zdjec jest jakby VGA tak samo Hd 720 kamera, z checia bym wzial ten pacman tylko nie wiem czemu u mnie slabo dziala dotyk, a na zwyklym CM normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Wchodzisz do CWM i wciskasz -> Wipe data/factory reset oraz wipe cache partition - to resetuje wszystkie dane znajdujące się na pamięci wewnętrznej. A nastepnie się robi restore from external sdcard (jeśli wcześniej zrobiłeś backup to external sdcard. jeśli zrobiłeś poprostu backup to wtedy backup zapisze się do pamięci wewnętrznej i robiąc wipe możesz usunąc te dane) lub install zip from sdcard przy wgrywaniu nowego romu.

Jeśli robisz aktualizacje ROM'u(np z PACMAN'a na PACMAN) to wystarczy zrobić install zip from sdcard i wybrać nowy build.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra jednak zostane przy tym pacmanie bo jakiś trafem nie mam dzwieku w CM....

Ahh, bałwan ze mnie ja chyba dałem backup ale pisze file not found, a gdy wchodze w restore from external sdcard to wyskakuje mi daty ze wczoraj i 3 dzisiaj, no to wzialem ze wczoraj i pisze Checing MD5 sums... Md5 mismatch! czyli dobrze czy zle??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Jeśli mismatch to źle. To znaczy że przy sprawdzaniu MD5 coś się nie zgadza np nazwa folderu została zmieniona i wtedy MD5 się nie zgadza. Na XDA możesz znaleźć stockowe backupy. Najlepiej wybrać najwcześniejszą date backupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh to nic nie da sprawdizlem na innym telefonie nie ma kontaktów z SIM, szlag!!

Powiedz mi jak naprawić ten dotyk bo slabo reaguje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Ustawienia -> konta -> google -> klikasz na email -> Kontakty

Możliwe że zrobił się backup na twoim koncie google, sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie zapisały się ;/

Rom jest fajny tylko jak naprawić ten dotyk i jeszcze jedno pytanie dlaczego w ustawieniach polowa jest po pl, a polowa po eng? np Launcher, lockscreen, themes jak to na pl zmienić ?:) Jeżeli da się ten dotyk i to to zostaje przy tym, a jak nie to spróbuje od miki

Ten dotyk tylko na samym dole tak dziwnie chodzi, trzeba pare razy klikać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi