Skocz do zawartości
Michuss

Duży rozmiar (4.7"+) za niską cenę (max. 1000zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po raz kolejny moich ulubionych forumowiczów :E

Nadeszła wiosna, czas porządków i zmian, zdecydowałem więc, że czas zmienić słuchawkę na nową! :oczy:

Mój HTC HD2 służył mi naprawdę dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony (ach, ile modowania! WM 6.5, 7, duuużo Androidów po drodze...), ale stwierdzam, że czas się przesiąść na coś większego. Ponieważ nie jestem na bieżąco w temacie, przybyłem po pomoc :)

Wymagania:

• ekran od 4.7"+, więc gdyby był 5" (albo i 5.3") to wcale bym się nie obraził.
    • cena: standardowo, im mniej tym lepiej, ale do 1000zł max.

Myślałem o L9 - tani, nówki chodzą już za 800zł, duży ekran, niezła bateria.

Innych pomysłów na razie nie mam, dlatego chętnie wysłucham wszystkich propozycji!

Pozdrawiam,

Michuss

P.S. Swoją drogą, w takim wypadku w tym albo następnym tygodniu będę wystawiał mojego HD2 na allegro i forum, gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na PW :hyhy:

---

Mały edit: Nie gram, więc mi to zwisa, dużo bardziej zależy mi na dużym rozmiarze (sieć, czytanie maili, smsy), a dobra bateria byłaby plusem.

Edytowane przez Michuss
    maly edit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Oprócz L9 albo Note (ciężko będzie w tej kwocie) nic nie znajdziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze jak Ci sie poszczesci znajdziesz Galaxy Note ktory jest duzo wydajniejszy od L9 . Jezeli nie uda sie Note'a to L9 jak najbardziej spelni Twoje potrzeby . Innego wyboru nie masz . Jesli nie znajdziesz Nota to jestes skazany na L9 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ukrywam, że w L9 bardzo podoba mi się cena - za 800zł dostanę nowy telefon z gwarancją

Vu jest tak niesamowicie brzydki, że aż ciężko mi uwierzyć, że ktoś je kupuje! :facepalm3:

Najtańsze Note'y jakie widziałem, to wydatek już ponad 1000zł, więc dobre 200 więcej. A jak wypada porównanie wydajnościowe? Warto dopłacać do Note'a?

Bo jesli nie, to pewnie zdecyduję się na L9 (nowy, duży, bateria), a za jakieś pół roku czy rok zdecyduję się na Nexusa 5 (jak już wyjdzie i bedzie mnie stac, jak nie to na Nexusa 4), S3 albo któregoś z nowych One :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No roznica jest duza ale zauwazalna tylko w wymagajacych grach . W normalnym uzytkowaniu oba sa bardzo plynne .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Dobre, 200zł więcej i znajdź do tego w dobrym stanie...

Kup teraz LG, jak najbardziej jest ok, a potem lepiej coś lepszego ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydajny telefon w cenie 1000 zł bez dopłat wyrwiesz nówkę LG Vu.

Co to jest za telefon?

Mówiąc krótko telefon stworzony jest i zrobiony zastępczo dla komputera, jest to połączenie tabletu z telefonem. Charakteryzuje się on tym iż ma ekran 5 cali, proporcje ekranu to 4:3, co pozwala nam swobodnie i z przyjemnością przeglądać internet, proporcje ekranu nie mają wpływu w grach czy czymś innym jedynie w filmach może być czarny pasek u góry jak i na dole. Wbudowane masz 32GB pamięci jeśli rozplanujesz to dobrze to Ci tej pamięci jeszcze zostanie, plusy to na pewno cena telefonu, procesor 4x1.5GHZ i 1GB ramu, oraz wcześniej wspomniany ekran. Na pewno wieeeelkim minusem jest brak schowka na rysik, ale nie jest to uciążliwe, oraz nie można wymienić w nim baterii. Ale myślę że będziesz zachwycony, L9 masz nówkę za 800 zł tutaj dokładasz 100 zł i masz coś mega wydajnego i dobrego:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz ewentualnie pomyśleć nad sprowadzeniem chińskich telefonów (nie chińskich podrób, tylko telefonów chińskich firm: THL, Zopo, haipai i te sprawy :E). Coś z MTK6577 i 4,7" powinieneś znaleźć bez problemów. Zawsze to jakaś alternatywa dla VU, L9 i Note. To co jest pewne, to fakt, iż taki telefon na MTK6577 będzie tańszy. Co do wydajności, to będzie podobna do ZTE V970, o którym możesz poczytać tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reacon

LG L9 powinien Ci dobrze służyć przez rok. Telefon wydajny dostał już oficjalnego JB i odblokowany bootloader reszty raczej wypisywać nie muszę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę się wybrać do jakiegośsklepu i wziąć do ręki tak L9 jak i Vu, choć do tego ostatniego, jak można się domyślić, już na starcie fanem nie jestem ;). Ale może w dłoni mnie jeszcze zaskoczy. (powątpiewam)

Właśnie czytałem dzisiaj o odblokowanym bootloaderze w L9. Cytując znany fragment z Kilera:

"Siara. (Bootloader). I wszystko jasne. " :D

Chińczyków mimo wszystko trochę się boję. Raz miałem, szybko sprzedałem. Co innego, gdyby to był ZTE czy Huawei, ale czy oni się jeszcze łapią do tej samej szufladki? ;) Już na starcie martwi mnie chociażby kwestia gwarancji, o ile jakakolwiek jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi