Skocz do zawartości
arkadiusss

[S3] Odtwarzanie muzyki po połączeniu głosowym

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem wygląda następująco: kiedy słucham muzyki przez słuchawki i ktoś do mnie zadzwoni to po zakończeniu rozmowy dźwięk staje się monofoniczny. Pomaga wyłączenie i ponowne włączenie telefonu. Jakieś pomysły jak to rozwiązać? Nieco denerwujące jest ciągłe uruchamianie ponowne telefonu.

Ewentualnie, jeśli brak pomysłów, proszę o pomoc w doborze jakiegoś ROM'u, który załatwiłby tą sprawę i inne "dolegliwości" JB, z tym, że ogólnie JB i Sense mi odpowiadają i nie potrzebuję jakichś udoskonaleń i zmian wyglądu może poza tym, że fajnie by było gdyby wyświetlało w procentach stan baterii na pasku u góry, ew. po sprowadzeniu menu powiadomień dodanie tego paska z włączeniem i wyłączaniem funkcji jak wi-fi, tryb samolotowy itp.

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    novy66

Próbowałeś z hard resetem?

Co do procentowego stanu baterii pobierz sobie aplikację Bateria i będziesz miał % stan na górnym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe nic nie da. To tylko jeden z wielu bugów w oficjalnym JB dla One S. Poczytaj inne wątki na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli można wrócić do tego wątku...

Czy kolega @arkadiusss dowiedział się coś więcej na temat tego problemu? Mam ten sam problem co kolega @arkadiusss. Od momentu, gdy zadzwoni do mnie ktoś podczas słuchania muzyki, mam dźwięk mono. A tak naprawdę nie mono, a lewy kanał grający na obu słuchawkach. Tylko restart pomaga.

Problem pojawił się po updacie do JB. Tak samo napisałem do supportu HTC, a ci stwierdzili, że nie znają takiego problemu i proponują wysłać telefon do serwisu.

To tylko jeden z wielu bugów w oficjalnym JB dla One S. Poczytaj inne wątki na ten temat.

Od momentu znalezienia tego wątku (ponad dwa tygodnie) przeszukiwałem internet aby znaleźć miejsce, gdzie jest jasno napisane, że to "jeden z wielu bugów". Ale szczerze mówiąc zupełnie nic nie znalazłem. Czy kolega @WidziMisio ma dostęp do takiej wyczerpującej listy bugów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up wystarczyło zerknąć tutaj. Co do samego błędu to tkwi on, z tego co mi wiadomo, w kernelu i nie ma na niego prostego sposobu. Zawsze możesz wrócić do 4.0.3/4.0.4 jeśli masz odblokowany bootloader tam tego błędu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi