Skocz do zawartości
Kolos28

Prosty sposób na zachowanie ROOT po aktualizacji OTA do Jelly Bean

Rekomendowane odpowiedzi

DżiPi

Kolos28 - piwko leci w twoją stronę.Zrobiłem wszystko zgodnie z opisem i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam - procedura działa w pełni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewelka działa jak należy, jedyne co to musiałem na nowo wgrywać ICS bo sobie skasowałem centrum aktualizacji, ale warto było :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prośbe, mogłby ktoś podrzucić link do tego softu 7.5 CE, niestety nie mogę wejść w odnośnik do tego softu wrzucony przez Kolosa, wyskakuje błąd, że nie mam wystarczających uprawnień do przeglądania tego wątku. Ściągnełem brandowany rom plusa, ale nie łapie w nim aktualizacji przez OTA, tylko przez PCC. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałem lecz nie znalazłem, widać za słabo się do tego przyłożyłem, dzięki za link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Panowie czy soft z brandem playa da się tak zaktualizować z zachowaniem roota?

Pytam bo nie wiem czy jest sens wgrywania czystego ICSa i rootowania.W aktualnym strasznie mam namieszane i nie wykrywa mi aktualizacji OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

@up

Jeśli na ICS nie wykrywa Tobie aktualizacji OTA to nie da rady ;)

Podstawą jest czysty, nie grzebany ZROOTowany ICS i dostępna aktualizacja OTA do JB... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiedzmin35 musiałbyś wgrać 7.5 CE,zrootować i aktualka przez OTA,brandy nie mają dostepnej aktualki przez OTA

---------- Post dołączono o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Polecam jednak odblokować bl wtedy branda jb zrootujesz bez problemu ale potrzebny jest custom kernel z cwm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam tylko 2 pytanka, mianowicie mam system .28 i po zrotowaniu mam SuperSU, w centrum aktualizacji mam na razie jedynie .7.5 do pobrania, czy może być tak że muszę pierw pobrać tą wersję i dopiero potem wyskoczy mi że mam JB do pobrania? i najważniejsze, czy jeśli teraz mam roota i zmienione montowanie karty SD jako wew pamięć to czy po aktualizacjach to będzie dalej zapisane czy wszystko się zresetuje i będzie kicha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi