Skocz do zawartości
pdfin9

GoClever T76 - Modyfikacja kernela

Rekomendowane odpowiedzi

pdfin9

Witam. Jestem nowy na tym forum. Może przejdę od razu do rzeczy.

Czy da się jakoś konkretnie przerobić kernel w naszym kochanym T76 . Wypakowywałem już BOOT.img ale za cholerę nie mogę dostać się do plików cpu_freq coś tam coś tam . Edycja tych o to plików na odpalonym tablecie nic nie daje pomimo że mam wgranego roota .

Do rozpakowania BOOT.img użyłem CYGWIN według jakiś poradników znalezionych w internecie.

Czy mógłbym prosić o wypowiedzenie się jakiegoś mądrego człowieczka czy da się jakoś konkretnie namieszać w tym kernelu żeby nasz T76 dostał kopa ?

Dodam że nie interesują mnie jakieś inne softy usuwanie zbędnych rzeczy itd itd. Z czystej nudy pragnę dać mu energy drinka nawet kosztem uszkodzenia urządzenia, nie ten to następny . hehhe .. Tak więc z góry dzięki człowieki bo wujek google nie spisuje się ostatnio pod tym względem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest droga - trzeba usiąść do xda-developers i spróbować najpierw poczytać co i jak a potem pobrać używając git źródła kernela. Nie jest to aż takie straszne jak się wydaje - generalnie próba dołączenia drivera do bluetooth to pierwszy krok. Polecam pobranie sobie VirtualBox, zainstalowanie Linuksa, odpalenie git'a i zakasania rękawów. Fajną sprawą jest to, że jądra zwykle jak wiesz są na GPL, więc źródła będą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pdfin9

Właśnie Linux . Nie jestem przekonany do tego systemu ( nie umiem się nim posługiwać ) chodź wiem że na nim poszło by to najsprawniej. na xda będę miał problem gdyż nie znam tak dobrze języka angielskiego a jak wiadomo translatory są do bani . cóż dzięki za odpowiedź, będę próbował Piwko leci . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x