Skocz do zawartości
shaka

Facebook Vs Google (bojkot)

Rekomendowane odpowiedzi

Facebook ma ponad 500 mln kont, jest o co walczyć. Wasze zapewnienia, że nie potrzebujecie z niego korzystać blado wyglądają przy tym fakcie... Ja konto na Facebooku założyłem głównie po to, by otrzymywać newsy z Motorola Europe. Biorąc pod uwagę ilość kont firmowych na Facebooku, być może wkrótce bez konta na tym portalu będzie równie nieporęcznie funkcjonować jak bez konta e-mail?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że fb będzie powoli tracił pozycję. Moim zdaniem robi się od przeludniony i niektórym użytkownikom może zaczynać się robić ciasno. Coraz więcej reklam i innego badziewia. Ja osobiście nie przepadam za portalami tego typu, a konto mam, bo mam i nie korzystam z niego namiętnie. Każdy portal ma swoje 5minut. Myślę, że era facebooka niedługo zacznie się kończyć i powstanie coś innego, co go zastąpi. Pożyjemy zobaczymy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol

Koledzy, po aktualizacji do froyo nie mogę udostępniać bezpośrednio z galerii zdjęć i filmów na facebooka, to normalka czy mam coś skopane albo nie włączone? Zalogowany na facebooka jestem i synchronizacja jest włączona.

Dobra już wiem, nie miałem aplikacji zainstalowanej

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    a co to facebook?

pejsbuk

taka zabawka dla szczyli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasiak
    pejsbuk

taka zabawka dla szczyli.

:-D

Mój brat siedzi cały dzień na fejsBÓGu, chyba już go wielbię potajemnie...

Ja narazie nie jestem tak uzależniona, ale... jak Muse śpiewa: supermassive blackhole!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x