Skocz do zawartości
bojowniczek

Telefon nie włącza się - zwiesza się na białym ekraniei przy wejściu w hboot.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z moim HTC Desire. Telefon uruchamia się, ale zawiesza się na pierwszym białym ekranie z logiem HTC i już dalej nie rusza. Chciałem zrobic twardy reset ale przy wejściu w hboot nie reaguje kompletnie na nic. Co do historii to wymieniona jest płyta główna na nową (wymieniło mi ją regenersis przy awarii mikrofonu),a ostatnio jak zmieniłem operatora to chciałem zdjąć simlocka i dałem go do serwisu(już nie regenersis). Tam podobno coś wariował przy próbie, ale wymienili znowu płytę główną.Jak włączyłem pierwszy raz to włączył się, ale zawiesił przy kreatorze ustawień i od tamtego momentu nic.

Proszę o pomoc, bo już nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli zaraz po odbiorze telefon nie działa to zanies go do tego serwisu i niech robia jeszcze raz .

PS. Rozumiem ,ze w HBOOT próbujesz poruszać sie przyciskami głosnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari95

Jeżeli nie próbowałeś to wejdź do HBOOT (głośność w dół+włącznik telefonu) i podłącz usb poruszając się przyciskami głośności i zatwierdzając przyciskiem power. Ściągnij RUU (oryginalne radio[soft] dla Desire). Jeżeli nie bawisz się w root oraz wgrywanie romów to polecam wziąść Androida 2.3.7 (najwyższy) na Sense 2.0 dla HTC Desire. Włączasz na komputerze pliczek i zaczynasz wszystko zatwierdzać potwierdzając update i telefon zaczyna instalować. Można to robić w HBOOT i normalnie przy użytkowaniu (USB+Tryb debugowania). To działa gdy chce się także oddać telefon na gwarancję i usunąć jakie kolwiek ślady zabawy w systemie ale również update i wskrzeszenie. Pozdrawiam i udanego ratunku. :)

EDIT: Operacja ta zajmuje łącznie z przyszykowaniem ok.5min. Telefon długo będzie się uruchamiał po tej operacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W okresie gwarancyjnym firma HTC lub jej upełnomocniony przedstawiciel w stosownym czasie, dokonuje – wedle własnego uznania – naprawy lub wymiany wadliwego Produktu, bezpłatnie i zgodnie z postanowieniami paragrafu

6. Naprawa lub wymiana może wiązać się z zastosowaniem podzespołu zregenerowanego

wiec to, ze masz wymieniona plyte glowna nie znaczy wcale ze jest ona sprawna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi