Skocz do zawartości
bamil

Folia ochronna do 4X-a

Rekomendowane odpowiedzi

jogurt

ja kupiłem 3mk i idealnie pasuje, obecnie (od prawie 2tygodni )żadnych rys nie widzę, więc jest spoko, a jak jest folia to nie używam żadnych pokrowców czy innych dupereli.

Folia 3MK Shield na LG P880 SWIFT 4X HD (3023606294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

stąd brałem, góra spasowana idealnie, dół mi minimalnie uciekł w lewo ale nadal nic nie wystaje i na pierwszy rzut oka folia niewidoczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie jakas partia foli od 3mk byla trefna. Tez na taka trafilem i byla zle wycieta. Mialem kontakt z przedstawicielem 3mk, przedstawilem jak wyglada sprawa, co jest nie tak. Zostalem poproszony o zdjecia lecz zanim je wyslalem dostalem juz wiadomosc ze problem zlokalizowany i ponoc rozwiazany. Po paru dniach przyszla przesylka z zadosc uczynieniem - trzy rodzaje foli i zel do czyszczenia wyswietlacza. Nowej partii jeszcze nie przymierzalem ale widac ze firma dba o klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy Ci wysłali dobre folie? Daj znać jak którąś założysz. Jak mi zagwarantują, że będą pasować to chyba na święta sobie sprezentuję jakiś komplecik.

@jogurt kupiłem folie tego samego sprzedawcy na przełomie stycznia i lutego.

Edytowane przez michasm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SPAZ

Ja mam folie nilkina, ona jest o 0,5 mm węższa niż tel dzięki czemu nałożyła mi się idealnie, nie widać, że jest folia, polecam nilkina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy Użytkownicy,

dziękuję Wam za stwierdzenie wady w partii folii do Waszego 4x-a. Bardzo proszę o kontakt na PW wszystkich, którzy maja folię za dużą.

W imieniu 3MK przepraszam Was za problem,

Michał z 3MK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czyli nie jestem idiotą i nie trafiłem też kiepskiej sztuki. Prosiłem ich słownie o zwężenie folii o 1mm z dołu i 0,5mm u góry (wycięcie trapezu z lewej), ale nic z tego.

No... bzdury trochę piszę. Teraz zaglądając w historię rozmowy z 3mk zauważyłem, że poprosiłem jedynie o "zwężenie o 1mm". Dostałęm maila zwrotnego z informacją, że zdjęcia dalej są niewyraźne i pytaniem o ile dokładnie ma zostać zwężona, ale najwyraźniej nie doczytałem tej wiadomości do końca i dałem sobie spokój. Tym samym to ja zatrzymałem całą sprawę.

Przepraszam za to, że przez moją własną nieuwagę zrobiłem złą reklamę.

Ze strony 3mk pełna profeska. Ponownie ruszyło do przodu. To właśnie dlatego lubię "Made in Poland".

Jak dostanę folijki to wrzucę zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Folia 3MK shield "zamontowana" :-)

Było z tym trochę zabawy ponieważ ciągle jakieś pyłki mi się dostawały pod folię. W końcu po jakimś czasie efekt jest zadowalający. Zostały chyba 2 minimalne pyłki ale to jestem w stanie zaakceptować aby się już dłużej nie męczyć z nakładaniem. Przy okazji jedną sztuke zepsułem do spadła na podłogę i się przykleiły paprochy do niej maksymalnie.

Jak pisał mi producent minimalne rysy zostały zamaskowane, 3 większe które niestety mam na swoim wyświetlaczu są widoczne przez folię ale na to się nastawiałem.

Jeżeli chodzi o dopasowanie otworów na czujniki i głośnik są tam, gdzie trzeba, natomiast sama folia jest minimalnie węższa od ekranu i z każdej strony ma minimalny luz do krawędzi.

Jak dla mnie efekt jest bardzo zadowalający a przypominam, że byłem zdecydowanym przeciwnikiem folii do czasu jak mi LG spadł na podłogę i się zarysował ( w poprzednim htc Desire ekran moim zdaniem był wytrzymalszy ale też i obudowa taka jakby gumowana i telefon pewniej w dłoni się trzymało).

Generalnie jestem na tak w kwestii tej folii i polecam niezdecydowanym.

Mam jeszcze w zapasie jedną folię shine (dostałem jako gratis od producenta bo nie mogłem się zdecydować którą z tych dwóch kupić) ale na razie się nie zabieram za jej montaż. Może jak ta się trochę zużyje to wtedy.

Podsumowując folię 3MK mogę gorąco polecić a podejście firmy to rzeczywiście pełen profesjonalizm!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczytałem kiedyś fajny patent na kurz. W łazience puszczasz gorącą wodę z prysznica i zostawiasz, aż zrobi się dużo pary. Wracasz po 10 min gdy para opadnie i nakładasz w łazience folię. Naprawdę to się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Tak właśnie zrobiłem jak mi ta pierwsza spadła na ziemię ale i tak 2 maleńkie paproszki się dostały.

Mimo wszystko dużo lepiej niż w pokoju się to robi w łazience bo faktycznie dużo mniej kurzu się tam dostaje pod folię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przez te drobiny kurzu stracilem z 4 folie i stwierdzilem ze nie bede juz tego zakladal bo nie mam do tego nerwow :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi