Skocz do zawartości
TheMrDanonek

Gdzie i za ile, oraz kiedy kupiliście swoje VU?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, gdzie najtaniej wyrwać Vu? Pierwsze jak kupiłem za 900 i za 899 poszedł xD

Teraz takie pytanie gdzie go kupić w miarę tanio?

Ile i kiedy wyście kupili swojego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle ze tanio i pewnie to ogloszenia regionalne. Juz nie jeden telefon kupiłem w taki sposób i nie raz sporo taniej niż cena rynkowa

Wysłane z mojego LG VU za pomoca kciuków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko przekopałem tablice albo allegro i nie wiem czy jest sens brac go skoro z nim tyle problemów, miałem go przypadł mi, lecz go średnio używałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

To po co pytasz? Czasem Twoje posty Mr Danonek są zadzwiająco absurdalne i służą chyba jedynie, nabijaniu ich liczny. Wypowiadasz się na temat tego telefonu, więc wiesz, jakie są wady i zaletu. Największą wadą jest chyba bateria. Inne problemy, to tylko w pojedyńczych egzemplarzach. Miałeś go w rękach, więc wiesz na co stać ten telefon. Jakby ktoś o nim nic nie wiedział, to pytanie byłoby zasadne czy jest sens go brać, ale Ty wiesz o nim praktycznie wszystko,więc sam możesz sobie na nie odpowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak za 810zl które za niego dałem to mimo drobnych problemów z baterią (a raczej z jakimś procesem) to naprawdę warto, bo w tej cenie nie dostaniesz nawet S2, która jest słabsza od Lg Vu.

Wysłane z mojego LG-P895 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem wszystkiego bo jak już gdzieś pisałem telefonu jakoś tak nie sprawdzałem spasował mi fakt ale android jak android jedynie parametry się różnią , skoro sam tez wiesz ze sa trefne egzemplarze a ja takiego nie mialem to chciałbym wiedzieć wszystko jakie są minusy i plusy.

to i tak dobre ceny jak za 800 zl tak widzę na alledrogo po 900.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Tak czy siak- nie dostaniesz żadnego czterordzeniowca w takiej cenie. W ogóle na rynku polskim nie ma lepszego telefonu w relacji cena/jakość. Nie żałuje i wziąłbym go jeszcze raz, jak miałbym się użerać z czymś słabszym za tę cenę. Tych trefnych egzemplarzy to ile? 2? I do tego, mam wrażenie, że trochę przesadzona jest ta trefność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś uraczyła i uspokoiła mnie Twoja wypowiedź - browarek.

a tak na marginesie, co masz na myśli mówiąc przesadzona? Miałeś wrażenie np jak dotykałeś na dotyk że on jak by się lekko wgniata, bo on nie jest sklejony dobrze mówię? i pod nią przedostają się np jakieś śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto dodać, że z każdym telefonem są jakieś problemy, wystarczy wejść na jakiś inny dział na forum, dodatkowo jak ktoś ma problem to pisze na forum, a jak komuś tel działa dobrze to raczej za często na forum nie zagląda, no chyba że po jakiegoś roota, ale na nasz telefon nie ma roota.

Edytowane przez tomimiot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żaden sposób na roota nie zadziała ? nawet te co są niby na każdy w telefonie? są w sumie tego jakieś plusy i minusy, co do wad to wiem że każdy, lecz są normalne wady, takie średnie i dyskwalifikujące XYZ telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi