Skocz do zawartości
mariockr

Nie działa autorotacja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z automatycznym obracaniem ekranu, czasem po prostu nie działa obrót w przeglądarce, poczcie itp, ani sterowanie wychyłem w grach. Po resecie zazwyczaj działa normalnie. Czy miał ktoś podobny problem, czy to usterka sprzętowa czy programowa, jeżeli tak czy jest na to jakiś fix? Telefon z pl tmobila, rom viperx 3.4, kernel xm 188v2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qwed

Może miałeś wyłączona autorotacje albo któraś z możliwości autorotacji jest zablokowana w Venom Tweaks

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, w venom tweaks włączone można włączać i wyłączać bez problemu jak tylko autorotacja jest sprawna, gdy nie działa przycisk reaguje poprawnie tj robi się szary/bialy ale efektu to nie przynosi żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wgrać oryginalne oprogramowanie, częsty problem przy nie oryginalnym sofcie jeżeli nie zadziała to serwis i powinni Ci płytę główną wymienić.

Edytowane przez IItronic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

też mam taki problem mianowicie stało się to po konfiguracji MMS czyli po dodaniu punktu-APN wcześniej zrobiłem hard reset i oczywiście wszystkie programy po instalowane poszły w pizdu... no i dziś również musiałem skonfigurować mms wyłączyłem i włączyłem telefon i znowu to samo nie działa autorotacja anie w galerii anie w grach przechył czy też sterowanie ruchem telefonu... Podejrzewam że to coś chyba programowo może być?

Na razie nie robie hard reset bo niechce mi się na nowo wszystkiego wgrywać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Kalibrowaliście czujnik położenia ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powrotem do stocka musze przetestować bo już gdzieś o tym czytałem, co do gwarancji to może być problematyczne bo wymieniłem baterię na baterię z one x+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Wykonywałeś to w Regenersis, czy na własną rękę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunnar

ŻADEN autoryzowany serwis nie dokonuje zmian konstrukcyjnych / przeróbek na życzenie klienta.

Zapisać i zapamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

uporałem się z problemem nie wiem czy przypadek ale na razie działa mi autorotacja mianowicie wszedłem w Ustawienia -->Opcje programistyczne--> zostawiłem na ON i wyłączyłem i włączyłem HOX i działa następnie znowu tam wszedłem i wyłączyłem opcje programistyczne

głupio to wygląda ale zadziałało.... przynajmniej nie muszę do stocka wracać...

co do kalibracji to robiłem i nagle pokazywało komunikat "kalibracja zatrzymana"

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x