Skocz do zawartości
michal.rutkowski

Jakiej przeglądarki używasz w Sony Xperia J?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Ja ostatnio obok Boat Browser zainstalowałem FireFox. Ogólnie jest to nawet fajna przeglądarka, najważniejszą jej zaletą jest obsługa wtyczek, jak w wersji na komputer. Teraz odkąd Google wywalił ze sklepu wszystkie apki do blokowania reklam jest to bardzo cenne bo dzięki wtyczce Adbock plus możemy przeglądać strony bez reklam. W działaniu FireFox jest trochę wolniejszy od Boat Browser ale klawiatura działa jakby płynniej podczas pisania tekstu.

Jedno jest pewne, wszystkie przeglądarki są bardzo pamięciożerne oraz wymagające a nasza Jotka jest po prostu za słaba na komfortowe przeglądanie pełnych stron :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam Opera Mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przetestowałem już dość sporo przeglądarek:

- Firefox

- Chrome

- Opera Mini/Mobile

- Dolphin

- Stockowa

Nadal nie mogę jednak znaleźć takiej, którą potrzymam dłużej na telefonie niż miesiąc/dwa. Obecnie korzystam z FF i z początku byłem zauroczony tą przeglądarką - szybka, ładny interface, możliwość doinstalowania wtyczek. Jednak po pewnym czasie zaczyna mulić - o ile na wi-fi ładowanie stron idzie dobrze, o tyle na transferze danych fb czy nawet wp ładuje się nawet minutę - trochę długo. Po wyczyszczeniu danych/ciasteczek etc działa ponownie szybko, ale po 5-10 uruchomieniu "mulenie" ponownie się pojawia.

Jak wyglądają inne przeglądarki? Używa ktoś czegoś innego - szybszego, gdzie wpisywanie adresu strony idzie płynnie - nie tak jak czasami w FF - literka pojawia się z 1-2sek opóźnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bb

Ja cały czas używam systemowej i chodzi najszybciej. Polecam Operę Mini jeśli korzystacie z transferu danych. Niestety strony są statyczne, ale szybciej się wczytują i pobiera mniej danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam opere.classic ze sklepu play(czy jakos mozna dograc flasha?).probowalem juz wiele przegladarek i non stop jeden problem...jak przewijam strone to tekst nie pojawia sie odrazu tyloo sie renderuje,doczytujje(chore),opera classic nie ma tego problemu ale jest problem z flashem

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi